Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl ezt?

Figyelt kérdés

Mit gondoljak róla, hogyan temessem el, hogy tudnék úgy gondolni rá, mint aki meghalt?

Párom elhagyott.. tök mind1 most hogy miért, de túl akarok lépni rajta. Ő volt az első barátom. Hála a jó Istennek az összes családtagom, rokonom él, temetésen is csak 1x voltam kiskoromban. Fogalmam sincs milyen érzés valakit eltemetni, és úgy kezelni mint aki meghalt :/

Segítsetek légyszives!

23/L


2011. jún. 19. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nehéz ebben a témában tanácsot adni. :S

Januárba szakítottam a barátommal (elsővel) akivel elképzeltem az életemet... és nagyon nehéz.

Téged pedig elhagyott... az biztos sokkal rosszabb. Hát szerintem legyél sokat a barátaiddal, ismerkedj, szórakozz, sportolj, élvezed a nyarat...fürödj. Nagyon nehéz lesz. És ez nem megy egyik napról a másikra (sajnos). Lesznek olyan pillanataid, amikor jobban leszel, de lesz oylan is amikor "visszaesel" ilyenkor hívj fel valakit, hívj el találkozni... beszéld ki magadból a dolgokat. Hát kb. ennyi.

Kitartást! :)

2011. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

írd le.. írj le mindent amit gondolsz... én nem érzem át azt ami veled törént, mert még nem volt hasonló.. de nekem bármi is az, az segít a legjobban ha leírom..

vegyél egy kis füzetet és írd le a kezdetektől a végéig.. először nagyon fájdalmas lesz, de ha befejezted le tudod zárni..

nekem ez segíteni szokott hasonló esetekben.. kicsit furcsán hangzott, de remélem segíthettem:)

2011. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Xaba89 ***** válasza:
Ne kezeld ugy mint aki meghalt...Ha mar nem tudsz vele baratsagban lenni se akkor a legegyszerubb modszer ,hogy utald meg es ugy gondolj ra mint a legosibb ellensegedre.Tudom, hogy nem szep dolog de nekem bejott es 1,2 honap es tul is tettem magam egy 2 eves kapcsolaton. Sok sikert.
2011. jún. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
miért kéne úgy kezelni őt mint aki meghalt??? jézusom
2011. jún. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hány évig voltatok együtt?
2011. jún. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem fog menni.

És TE tehetsz bármit, nem fogod tudni elfelejteni.

Tapasztalat, csak akkor tudsz valakin túllépni, ha valaki az ő helyére lép. Azt a valakit meg többnyire nagyon nehéz megtalálni.

2011. jún. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is tudom kiheverni a legnagyobb szerelmeket ha megutálom.Persze nem kell örökre utálni, csak épp addig amíg el nem felejted érzelmileg.Ilyenkor a rossz tulajdonságaira kell gondolni, illetve ha máshogy nem akkro reálisan azt h. ezek szerint nem ti voltatok egymásnak az igazi.Nem veled van a baj és nem is vele,egyszerűen más emberek vagytok és másra vágytok.ennyi idő volt nektek, most jönnek majd újjak.
2011. jún. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kezdj el szórakozni,ismerkedj más férfiakkal
2011. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Xaba89 ***** válasza:
szexelj kobolddal:D az megoldja a pasi problemakat:P
2011. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!