Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem ezt túl?

Figyelt kérdés
Összevesztünk a szerelmemmel és nagyon csúnyán bánt velem,de ennek ellenére nagyon szeretem őt!Most ott tartunk,hogy el kell költöznöm tőle.Hogy induljak el?Félek kilépni az ajtón!Nagyon szeretem őt és félek,hogy mi lesz az után!Túl fogom élni?El tudom,majd felejteni?Hogyan könnyítsem meg a helyzetem?Nagyon félek!
2011. aug. 23. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
egy dolgot tudok erre mondani: egy alapos átbeszélés, bocsánatkérés, lelkizés és fátyolterítés a múltra! próbáljátok meg! de semiképp ne hanyagold el ezt a témát, ha szereted még mindig a barátnődet/barátodat! tényleg, fiú vagy lány vagy?
2011. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
25 éves lány vagyok 4 éves kapcsolattal a hátam mögött!ő nem beszélgetős fajta meg lelkizni sem lehet vele!Ő bántott engem nagyon sokszor,nekem kellene utálnom őt,de nem így van!
2011. aug. 23. 20:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézz szembe a dologgal. Ha elenged téged akkor nem szeret. Ez nagyon szar és biztos, hogy félelmetes érzés, de ez olyan amit muszáj meglépned. Sétálj ki az ajtón. Ne pazarold olyanra az időd aki már biztos, hogy nem az igazi számodra. Inkább keress olyat aki megbecsül. Sokkal boldogabb leszel. :) sok szerencsét és sajnálom a szakítást
2011. aug. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mennyi idő kell,hogy túl legyek rajta???Sokáig fog fájni?
2011. aug. 23. 20:38
 5/9 anonim ***** válasza:
ezt nem lehet megmondani, hogy mennyi ideig fog fájni. ha nagyon szeretted őt, akkor sokáig! de ha ilyen volt veled, akkor gondolj arra, hogy biztos van olyan pasi is, aki sokkal megértőbb és kedvesebb hozzád! igen, 4 év kapcsolat az soknak tűnik, tényleg! nagyon sajnállak, hogy ennyi idő után ennek így lett vége! remélem hamar túl leszel ezen. de de a sorsot senki sem tudja megváltoztatni! még az is benne van a pakliban, hogy esetleg kibékültök, vagy bocsánatot kér tőled. bármi lehet! vagy az is megtörténhet, hogy találsz egy jobb pasit! tudom, ilyenkor nehéz ezt végighallgatni, meg segíteni nem nagyon tudunk így interneten keresztül, de remélem nemsokára jobban leszel! első hozzászóló voltam, 19/l
2011. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi!De sztem igazán senki nem tud erre gyógymódot!
2011. aug. 23. 20:44
 7/9 anonim ***** válasza:
jobban vagy?
2011. aug. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tisztáztuk a dolgokat,aztán kibékültünk.És megint összevesztünk.Most már nekem lett elegem az egészből.Kezdeményezte a békülést,bújik.Megmondtam neki,hogy nem akarok már vele lenni,elegem volt az egészből és keressen magának vki mást.Sztem játszani fogom ezt egy darabig,had fájjon neki és megtanulja majd.Nem tudom mit képzel magáról!?Remélem legalább annyira fog neki fájni,ahogy nekem.Nem kitolásból,de állítson a száján,tanulja meg,hogy ezt velem nem csinálja!Vmit ki kellene találnom még,ne gondolja azt,h hamar megadom magam.Most itt tartok. :)
2011. aug. 29. 10:06
 9/9 anonim ***** válasza:
:DD
2011. aug. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!