Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás utáni túlélési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni túlélési tippek? Hogyan éljem ezt túl?

Figyelt kérdés
3,5éves kapcsolatomnak lett vége, közös megegyezés alapján, mert már nem volt olyan jó mint korábban. Kivagyok bukva tudom, ez jobb lesz így csak hiányzik a hangja h velem legyen a teste mindene az emlékek gyötörnek? Mit tegyek h jobb legyen? Attól félek miként fog ránk hatni ha majd összefutunk és mással látjuk egymást...22lány
2011. ápr. 4. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a jó társaság, sűrű elfoglaltság, de leginkább egy új kapcsolat segíthet. Ez sajnos minden, valamikori jó kapcsolat végén így van. Idő kell.
2011. ápr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

egyetértek. jo tippet mondjuk nem lehet adni... mert mindenki másképp éli tul.

valaki iszik.... valaki drogozik... valaki bulizik...

de nekem speciel a jo társaság vált be. a szerető barátok. a jo beszélgetések. mindig mellettem voltak. ha sirtam nem vigasztaltak... mert tudták hogy attol nem lesz jo. hanem megnevettettek. ami nehéz volt... de segitett rajtam.

fontos hogy sokat beszélgess...

ne legyél egyedül, hiszen akkor elkerülhetetlen hogy rá gondolj.

az hogy milyen lesz látni majd mással... nekem még most is rossz látni a volt barátomat másik lánnyal... pedig 2 év eltelt. és másfél éve van barátom... akit mindenkinél jobban szeretek.

lehet csak én vagyok igy ezzel... :/ de ez van :D

sok sikert!

2011. ápr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elterelni a gondolataidat. Keress programot, ami teljes mértékben leköt pl: sport, stb...
2011. ápr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozok az előttem szólókhoz. Éld tovább az életedet, és közhely de igaz, majd lesz más.
2011. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez olyan, mint a hullámvasút. Fennt voltál a legtetején. Hogy onnan lejuss bizony zuhanni kell picit. Ez nem feltétlenül rossz, ha látod a kiutat. Nincsenek tippek. Túl kell esni a szakaszokon. Ha mindezt tudatosan csinálon könnyebb és gyorsabb lesz kicsivel. Ez az időszak a legkiválóbb az önmegismerésre. Ilyenkor sok ember talál rá a belső hangra. Próbáld kiadni a fájdalmad művészetben. Írj, rajzolj, fess még ha nem is érzed magad tehettségesnek. Aztán ki tudja lehet valami sokkal nagyobb szerelem talál rád önmagadban. Fel a fejjel.
2011. ápr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Rövid leszek: Ha nagyon szereted vagy még mindíg oda vagy érte kell 1 inspiráció 1 másik dolog ami leköti a figyelmed pl : gyüjtezs 1 motorra vagy leülsz a számítrógép elé és letöltöd a fallout 3-at és azon izgulsz hogy mi vár a következő ajtó mögött vagy valami hasonló ami eltereli a figyelmed lehet az bármi =)
2011. ápr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!