Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtette. Most mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtette. Most mit tegyek? Hogy éljem túl?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Már 1,5 éve járok egy sráccal.Nagyon szeretem, ő is szeret(legalábbis nagyon remélem) Az az igazság,hogy előtte is volt pár kapcsolatom, de mindenki átvert, soha senkiben nem bíztam. Benne sem.Meg is mondtam neki, "én szeretlek, de tudnod kell, talán soha nem fogok bízni,sokat csalódtam" meg is értette ezt. De belül, nagyon mélyen, tudtam, hogy meg fog csalni. Ez amolyan 6.érzék, egyszerűen éreztem.Ő tanított meg szeretni engem, nagyon szeretem:\'( Aztán nemrégiben írtam neki 1 levelet, amiben leírtam, hogy először most próbálok meg megbízni valakiben,remélem nem fogok csalódni.Sok az az 1 év,gondoltam csak megbízhatok benne. Hazament miután elolvasta. Majd visszajött, és elmondta, hogy megcsalt! Csak egy csók volt, a lány kezdte, nem tudta mit tesz, nem tudatosult benne nem gondolta végig, ezt mondta!:\'( de ez nekem nagyon fáj! Azt mondta szeret engem, hülye volt nem akar elveszíteni, én is imádom! Én nagyon megcsalás ellenes vagyok, egy csók is elég, ahhoz, hogy szakítsak, de őt nem tudtam elengedni.Visszafogadtam. Jól döntöttem szerintetek? Sok ez még nekem:\'( Neki adtam mindenem, mindenem ami volt. Előtte soha nem szerettem mást! Anyám fiaként fogadta be! Mikor elmondtam neki, sírva fakadt,nagyon szereti a srácot,meg is mondta neki, hogy nagyon csalódott benne. Kérlek segítsetek! Hogyan éljem ezt túl? Hogyan lépjek át ezen? Nem tudok úgy tenni,mintha semmi sem történt volna.Ezek után,hogy leszek képes bízni benne, vagy akár másokban? Eddig is nehéz volt bíznom. Köszönöm a válaszokat.
2009. aug. 24. 08:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Ezek után már nem nagyon fogsz benne bízni. Szinte semennyire. Állandóan azon törnéd a fejedet, hogy éppen kivel van, mit csinál, biztos megcsal. És egyszer már meg is tette. Fiatal vagy még ahhoz, hogy egy olyan kapcsolatban élj, amiben már megcsaltak. Én szakítanék. DE nem ismerem a barátodat. Lehet ez tényleg egyszer fordult elő, és nem tudta mit csinál, de nekem ez nem lenne elég mentség.
2009. aug. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Eddig se nagyon bíztál benne, ezek után sem fogsz. Egy csók még nem a világ vége. 15 évesen meg ne is haragudj, de nem hinném, hogy egy gyerek le akarja kötni magát örökre.
2009. aug. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem SOK ez neked...nem kell annyira elkeseredni, még fiatal vagy, 16 éves. Ő sem lehet nagyon idős, még előttetek az élet, nem szabad egy csókon fenn akadni. Ha ugy érzed, hogy szereted akkor meg kell biznod benne. Szerintem egy második esély mindenkinek jár, ha még egyszer megtörténik, akkor természetesen nincs mit tárgyalni, de mér egyszer engedd be a szivedbe :P

Jól döntöttél, hogy visszafogadtad, ne izgulj, minden jó lesz.

És ha őt esetleg elveszitenéd, amit nem kivánok, de megtörténhet, akkor sem dől össze a világ, még előtted az élet, használd ki....majd megbánod ha nem használsz ki minden pillanatát

Sok sikert....legyetek boldogok és őszinték

2009. aug. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Nem, tényleg nem akarom lekötni magam, de szeretem, ezzel nem tudok mit csinálni! Remélem nem teszi meg még egyszer....én nagyon szeretem:'( Miért kell ennyire fájnia a szívnek, ha szeret:'(?
2009. aug. 24. 09:23
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nagyot csalódtál, amikor kiderült - de ha már úgy döntöttél, hogy visszafogadod és megpróbáljátok újra, akkor fogadj el egy jó tanácsot: zárd le ezt a "megcsókolt valaki mást is" dolgot. Úgy értem, ne dörgöld majd folyton az orra alá, ne engedj a büszkeségedből. Hálás lehet, hogy visszafogadtad, tisztázd vele, hogy lezártnak tekinted ezt, de ha mégegyszer megteszi, akkor mutasd meg neki, merre van az ajtó.

És még valami: bármikor a jövőben új szerelmet hoz neked az élet, ne kezdd azzal, hogy "nem fogok bízni benned", mert sok embert elriaszt ez a hozzáállás, ezen kívül ha folyton az jár a fejedben, hogy "nem bízom benne, mert úgyis megcsal" - akkor úgy is lesz.

Sok szép évet kívánok neked a szerelmeddel!

2009. aug. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ahogy ezt a szöveget leírtad.. hátőőőőő eléggé komoly csajszi lehetsz.. én tuti szakítanék a nőmmel. És bizony ezek után már csak azon fog járni a fejed h kivel csal meg. Sajnos ilyen az ember. Főleg fiatal korban. Szívesen megismernélek.

15/F

~RSK~

2009. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem sok mindentől függ, hogy egy csók megbocsátható-e. Mint mondtad nem a barátod kezdte, lehet h ő nem is akart a lánnyal csókolózni. Kérdezd meg h mennyi ideig tartott-e a csók, vissza csókolta-e. Ha nem akkkor sztem téged szeret. Viszont ha igen..:S egy csókba rengeteg érzelmet bele lehet vinni.
2009. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a válaszokat. Igazság szerint, engem is megakart csókolni egy srác, már majdnem hozzáért a szájával a számhoz, mikor arrébb segítettem....Ezzel csak azt akarom mondani, hogy én erre nem lennék képes, nem tudom ő hogyan bírta megtenni:'(
2009. aug. 24. 11:15
 9/20 A kérdező kommentje:

Azt mondta fél perc kb., és igen visszacsókolt neki :S

Amúgy azt mondta nekem, hogy ultra béna a csaj..de ez nem számít,nem változtat semmin:(

2009. aug. 24. 11:16
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen 1,5 éves kapcsolat és előtte is volt már jópár pasid? Korán kezded az ipart!!

Válaszolok: egy pár évig hagyd a pasikat, nem neked való ez még.

2009. aug. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!