Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miféle kreténség ez a holnapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miféle kreténség ez a holnapi világvége őrület? Ki mit gondol?

Figyelt kérdés

Én azt olvastam, hogy az emberi (szerelmi) párkapcsolatokban lesznek változások pozitív irányba, mert elért egy ciklus csúcsát most energiailag és korrektebbek lesznek az emberek egymással.


Kort nemet


24F


2012. dec. 20. 23:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
*)
2012. dec. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A halál árnyékában átgondol az ember egyet smást. Most ez is egy ilyen alkalom. Az okosabbikja úgy készült,hogy sázmot vetett az eddigi sorsával, hogy mit ért el és miket szalasztott el, amiket bezon jó lett volna megérni. Ha lesz tovább, én biztos vagyok benne,hogy ez a féle önmagába nézés sokaknak hozhat pozitív változást az életében, főleg ilyen téren.

SImán lehet valami a dologból, jobb azért készülni rá,hogy ne érjen meglepetés. Bármi meglehet...

2012. dec. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mindenki megnézheti, hogy világvége van-e már itt: [link]

xD

2012. dec. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Aha meg is írta .
2012. dec. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Lifeishard ***** válasza:
Ugyan, gyerekek, nem lesz itt semmi, csak a maják is szerettek trollkodni!
2012. dec. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
MÉG ÉLÜNK.....juppijééééééééééééééééé..akkor mehetek karácsonyi ajándékokat venni,azt hittem ebben az évben megúszom...:D
2012. dec. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!