Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen? Örülnék néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Örülnék néhány tanácsnak.

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve járok a barátnőmmel, és 18 éves szűz fiú létemre már nagyon várom az "első alkalmat", sokat is teszek érte, de a barátnőm teljesen hidig ezzel szembe. Már az első hónapban is tettem célzásokat, volt olyan is hogy teljesen felizgattam (ő is engem (minden alkalommal)), és a kapcsolatunk az első 10-12 hónapban tökéletes is volt, azt kivéve, hogy már tényleg majdnem eldurrantam néha, de mosz ezek utn már SZERINTEM tényleg beadhatná a derekát. Rengeteget adtam neki, elvittem extra helyekre is, minig gondoltam a szülinapjára, névnapjára, mmindenre, de ő szinte soha nem adott nekem semmit. Már nagyon unom, de tényelg a szex-kérdésben nem tudom mi legyen, nagyon érem a kapcsolat végét, de nem bírnék már ki mégegy "keresek egy lányt, összeismerkedek vele, kiderül hogy van egy csomó közös témyánk, járunk, mindeközben eltelik 10 hónap" kört. Persze, velem is van gond, hogy egyfolytában a szexen jár már az eszem, de talán belátjátok, hogy egy év után már tényleg kellene továbbhaladni... Előre is kösz a tanácsokat.

2012. jún. 17. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szereted őt? akkor tudsz várni. de a legjobb, ha megbeszélitek. kérdezd meg, mit gondol róla. lehet, csak fél valamitől.
2012. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ritkábban verd ki! akkor kicsit tágul az agyad, nem fog mindig azon járni az eszed:D (de tényleg!:D)


amúgy meg igen, beszéljétek meg... 1 év után bőven lehet ilyen téma:)

2012. jún. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Lehet hogy csak észre vette hogy ku*rvára nem szereted
2012. jún. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
abszolút semmi nem volt még? petting sem? amúgy a kommunikáció hiánya sok kapcsolat halálát okozhatja, szóval én is azt javaslom, hogy ülj le vele és mondd el a problémáid.
2012. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
a kommunikáció hiányával semmi gond sincs, mindent megbeszélünk, egész egyszerűen csak elintézi a dolgot egy "nekem most nem jó"-val. sokat beszélgetünk, és én szeretem is még mindig, de tény hogy az utóbbi két hónapban már nincs meg a régi láng... lehet hogy ezt vette észre, de még akkor is ottvan az a 10 hónapos együtlét. amugy nem tudom mire gondoltok, csók, smárolás megvolt, ezek után még nem sikerült eljutnom vele, pedig én aztán próbálkozom :/
2012. jún. 17. 21:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért egy év után már egy kuffantás kinézhetne... dobd a csajt.
2012. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem akarja igazán, hogy megtörténjen, ez tuti. kérdezz rá, hogy meddig szeretne várni vele, akkor legalább te is tudsz valami konkrétat. amúgy ő hány éves?
2012. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ő 17 éves, nem akarom dobni, csak akkor ha majd teljesen eltűnik minden köztünk. és igen, szerintem is kijárna már valami nekem 1 év után.
2012. jún. 17. 22:14
 9/12 anonim ***** válasza:

ha nincs meg a láng, dobd fel!:)

ha ő vidám, téged is azzá tesz

ilyenek, hogy mozizás meg mittudomén, ezeket felejtsd el, szart sem érnek

vigyél neki virágot, sétáljatok zöldben (margit sziget, gellért hegy, jános hegy, hüvösvölgy stb..), aktív programok..

ja! fürdő! az jó, a víz jót tesz a nehezedő kapcsolatoknak:D tapasztalat:D -10 fokban a 38 fokos Szecskában a legjobb, de nyáron a strand is megteszi


esetleg csakúgy igyatok meg egy (egy!) sört vagy azt a fura almabort, aminek most nemtudom a nevét.. van benne vagy 3% alkohol, nem fogtok másképp viselkedni, mégis egy minimálisan oldódtok, jobban érezhetitek magatokat együtt


és maszturbálj kevesebbet, mert ha nem, mindig arra fogsz gondolni!!

2012. jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
cider!
2012. jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!