Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hamarosan egy évesek leszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarosan egy évesek leszünk a barátommal, ajándék ötletek? Minek örülnek a pasik?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy éves?

LEGO DUPLO. Fejleszti és szórakoztatja is a kicsit.

:)))))))))

2012. márc. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hú, ezek ám az intelligens csecsemők, 1 évesek és már tudnak gépezni!!! :D


Én speciel utálok vásárolni ruhákat, úgyhogy annak mindig örülök. Szeretek enni, tehát egy finom vacsora/ebéd mindig jöhet, szeretek sportolni, ezért egy ahhoz kapcsolódó valamit nem utasítok el. Szeretek írni olvasni, ezért könyv mindig jöhet. Művész vagyok, ezért festéknek, vászonnak, mindig örülök. Imádom a természetet ezért ha akt fotókat készíthetek barátnőmről ki nem hagynám, vagy akármi. Szeretem az extrém sportokat, tehát ha venne egy kupont ejtőernyőzésre vagy bunjee jumpingolásra ki ugornék bőrömből... és a többi.

2012. márc. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szervezd be a barátnődet harmadiknak! Tuti bírná a fazon!
2012. márc. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi a párommal minden évfordulónkon elmegyünk arra a helyre, ahol először csókolóztunk, és nosztalgiázunk kicsit :)


Esetleg vegyél/csinálj neki valami személyes, romantikus (de nem nyálas!) dolgot, amiről csak Ti tudjátok, mit jelent! Ha tudsz főzni, lepd meg egy finom vacsival, meg egy új, szexi fehérneművel, és kínáld fel magad desszertként ;) Egy kis öltánc is jöhet, annak minden pasi örül ;)

2012. márc. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem öleld át mondd neki, h bordog évfordulót és csá.

Én spec ennek örülnék, mi a f@szomnak ajándék?

2012. márc. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!