Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal januárban leszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal januárban leszünk fél évesek, ajándék ötletek?

Figyelt kérdés
Ő 21
2011. dec. 11. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Bébi étel.
2011. dec. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
fél évre? Mi évfodulóra sem ajándékozgattunk. Sztem ez hulyeség. Házassági évfordulóra ok,de .....
2011. dec. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kobudera ***** válasza:
A barátod. fél éve ismered. Netán testi kapcsolt is van köztetek. talán azt is tudod mit szeret. Talán olvas, talán filmezik,esetleg focimániás.. Stb... Ha nem tudok ezeket akkor még van mit bepótolni. :)
2011. dec. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fél éves Maserati.
2011. dec. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne csald meg. Annál nagyobb ajándék nem kell.
2011. dec. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 LadyLee ***** válasza:
Szerintem sem kell ajándék, menjetek el inkább valami jobb helyre vacsorázni.
2011. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2011. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem semmi ha fél évesen már összejöttetek, ajándékot akartok venni egymásnak, és hogy ezt ki tudod írni ide. Grat!
2011. dec. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem te első hetes fordulóra is vettél, meg mikor 1,2,3,4,5 hónaposok lettetek. Szánalmas vagy!

Bármikor vehetsz neki ajándékot szeretetből.

Szerintem neked csak azért van barátod is hogy felvágj vele!

2011. dec. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!