Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miféle kreténség ez a holnapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miféle kreténség ez a holnapi világvége őrület? Ki mit gondol?

Figyelt kérdés

Én azt olvastam, hogy az emberi (szerelmi) párkapcsolatokban lesznek változások pozitív irányba, mert elért egy ciklus csúcsát most energiailag és korrektebbek lesznek az emberek egymással.


Kort nemet


24F


2012. dec. 20. 23:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát ennél hülyébbek már nem nagyon lehetnek ugyhogy reméljük javul a helyzet
2012. dec. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nincs az az energia, ami megváltoztatná ezt az elromlott társadamlat.

Tényleg ideje volna változtatni, de ezt nem egy ilyennel fopg megtörténni. Bárcsak ezt hinnék el az emberek, és placebo hatásként elkezdenének másképp élni, és másképp viselkedni egymással :)

2012. dec. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Sajnos le becsültem az emberi hülyeséget,ami határtalan.
2012. dec. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ugyan olyan nap lesz mint a többi... én megyek és megünneplem a szülinapomat :D
2012. dec. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Bár valami,ami el pusztítaná az emberisék 95%át,jól jönne a földnek,ami nagyon meg van eröltetve,de nem hiszem,hogy lesz ilyen.
2012. dec. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nekem csak az a fura, hogy itt mindenki dumál róla, miközben ők maguk is tudják tuti, hogy ez poén, mert nem lesz effektíven világvége, de azért orrba-szájba ezt fújják. Bezzeg ha azt mondom, holnaptól minden poltikus becsületes marad, akkor le lennék qrva, pedig én is csak poénkodom :)
2012. dec. 20. 23:46
 7/16 anonim ***** válasza:
Kicsit megugrik majd az öngyilkosságok száma holnap ill. a média is önteni fogja magából a h*lyeséget, de ezen kívül semmi extra nem lesz.
2012. dec. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Max amiatt tesznek majd így,mert elhiszik,hogy így van/lesz.

Amúgy 4-es:Boldog Szülinapot!

2012. dec. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Boldog Születésnapot!


Foley, F.E.R.-el én is megszakítottam a kapcsolatot.

2012. dec. 20. 23:51
 10/16 anonim ***** válasza:
Én most kerültem haza, nem is akartam berúgni, de így alakult. Mindenesetre örülök hogy így alakult DE amúgy ha jól látom, már 8 perce végünk van......(én mondjuk nem vesztenék sokat!
2012. dec. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!