Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon sosem lesz nyugtom ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon sosem lesz nyugtom ha nem tudom meg?

Figyelt kérdés

Van egy lány, nagyon tetszik, mondhatni szerelmes vagyok belé.

Valamiért(most nem részletezem) meg vagyok róla győződve hogy nem jövök be neki, így hanyagoltam őt. Ez mind szép és jó, ment is jó ideig, de van pár jel, ami miatt most nem tudom hogy mégis mi van. Eszem szerint továbbra is le kellene tojnom meg ilyenek, de valami azt sugallja, hogy örökre bánni fogom, és örökké kísérteni fog ez a dolog, ha nem derítem ki.


Sokat gondolkozom ezen, hogy mi járhat a fejében, de nem tudok dűlőre jutni. Állandóan felbosszant ez a dolog, mert nem tudom mi van. Attól tartok, bele fogok őrülni, és sosem lesz nyugtom ha nem tudom meg. Pedig szép sikeres, hosszú életet terveznék.


Szerintetek mit tegyek? Hogyan érhetném el, hogy ne foglalkozzam ezzel az üggyel? Vagy csak az a megoldás, ha kiderítem?

Már ott tartok, hogy a dolgaimra se nagyon tudok koncentrálni...



2012. máj. 3. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Bizony, lépned kell!
2012. máj. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hívd meg szerintem egy kávéra, beszélgessetek.

Mindegy hogy miről beszélgettek, a lényeg az, hogy a csajszi jól érezze magát a társaságodban és egy idő után megkedvel, ha nem így van. Ha meg így van az meg csak alátámasztja a tényt, hogy jó fej vagy.

Ha meg látod rajta, hogy nagyon megkedvelt már és sokat beszélgettetek, találkoztatok már beszélgethettek a kapcsolatról is.

De előbb fontos az alapozás, (az hogy jól érezze magát a társaságodban) mert házat sem kezdhetsz el úgy építeni hogy nincs meg az alap.


És igen, valóban. Ha nem próbálod meg később bánni fogod.

Hiszen mit veszítesz? : )


17/F

2012. máj. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lépj felé mindenképp!;)
2012. máj. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondjátok lépjek? Lehet tényleg ez lenne alegjobb, mert a nem-et is akkor legalább a saját szájából hallanám, és kezdhetnék más lánnyal. Így viszont dekoncentrált vagyok, és már az őrület határán vagyok. Kicsit tartok attól h mégsem fogok lépni semmit sem, és ez fog az őrületbe kergetni...
2012. máj. 3. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:
így van, ahogy írtad, tőle hallanád, hogy tényleg nem! Elhiszem, hogy rossz lenne az elutasítás is, de ismét téged idézlek, legalább akkor tudnál rajta túllépni. Megéri ez a bizonytalanság? :) Másrészt meg lehet a lány is csak rád vár. :) Hajrá! Van veszíteni valód? nincs. csak megkönnyebbülhetsz. :)
2012. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!