Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok...és van egy 15 éves bnőm...akinek még nem nagyon volt komoly kapcsolata...2,5 hónap utána azt mondta h jó próbáljuk meg...2 hete vagyunk együtt....de fél smárolni..mit tegyek

2012. dec. 17. 16:56
 1/3 Mókusgyilkos ***** válasza:
semmit? kellett neked 15 éves bnő :)
2012. dec. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csibe :) válasza:
szerintem mindenképp légy vele türelmes...picit fiatal még, de havalóban komolyak a szándékaid, akkor biztosan képes leszel várni.. :) én a helyedben nem erőltetném a dolgot, de apró praktikákkal rá lehet őt vezetni arra, hogy nem is olyan rossz dolog a csókolózás.. :) például mikor ketten vagytok, vedd a tenyeredbe az arcát, simítsd végig, aztán a nagyujjaddal óvatosan simítsd végig az ajkait...ne közeledj hozzám túl gyorsan, szánj időt ara, hogy hozzászokjon az érintésedhez, aztán fokozatosan hajolj közelebb, de ne érintsd a te ajkaidat az övéhez, hanem mondjuk először érintsd a nózidat az övéhez, hogy megszokja a közelséged....simogasd folyamatosan, gyengéden....tuti bele fog menni, hogy tovább folytatódjon a játék ;)
2012. dec. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kettes jó választ írt. Esetleg mindezt ne egyszerre tedd, hanem szép fokozatosan, mindig közelebb. "Az út maga a cél."
2012. dec. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!