Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen férfit képzelnétek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfit képzelnétek el egy ilyen nő mellé?

Figyelt kérdés

Nos, a lány egyáltalán nem nőies: nem öltözködik úgy, nem viselkedik úgy, nem beszél "lányos dolgokról", inkább a sport érdekli, nem puszilgat, ölelget senkit. Szóvel egy fiús lány, de elég durván fiús kiadásban.


Milyen férfit képzelnétek el mellé?


2012. dec. 14. 19:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%

Ennyi alapján nem lehet értelmes választ adni, ugyanis cseppet hiányosan vázoltad fel a személyiségét.

Ettől még lényegében bármilyen ember lehet, vagyis a lehetőségek száma elég nagy...

Ezeknek a kérdéseknek nem sok értelmét látom, őszintén.

2012. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
Hát pont ismerek egy ilyen csajt akinek már régóta nincs barátja, nem is tudom ki illene hozzá, de nagyon kíváncsi leszek kivel jön majd össze.
2012. dec. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nos, ismerek egy ilyen lányt, az én esetemben is egy családtagról van szó.

A barkácsolás érdekli meg a tipikusan "pasis" számítógépes játékok, imád biciklizni, motorozni, sportosan öltözködik, szökőévben egyszer ha kifesti a szempilláját, nem érdekli a divat meg semmi "csajos" dolog.

Sose járt puhapötsökkel, teljesen átlagos, normális fiúi voltak.

2012. dec. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Jah és megjegyzem, nem a pasi válogat.....;)"


Azok a férfiak, akiket a nők többsége vonzónak talál, azok válogathatnak. Persze, a férfiak nagyrésze nem válogathat, mert nem elég vonzó hozzá, de a felső 1%, akiket a nők akarnak, azok válogathatnak.


A valódi, vonzó, férfias férfiak alatt én a magabiztos, jól kinéző, őszinte férfiakat értettem, akikre a nők többsége vágyik. Ezek a férfiak mivel sok nőnek tetszenek, sok nő közül válogatnak, és általában külsőre és belsőre is bájos, kedves, finom, szép nőket választanak. Vonzó férfi ritkán választ fiús nőt.

2012. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én csak a saját tapasztalatomat írom le. A nagyon fiús nők általában a papucs, tutyimutyi férfiakat vonzzák, mert ezek a papucs férfiak vágynak egy erős nőre. Én legalábbis az életben ezt tapasztaltam.
2012. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Jah és megjegyzem, nem a pasi válogat.....;)"


Ezt azért cáfolnám. A "jópasik" (jóképű, szakmailag sikeres, magabiztos fellépésű, vonzó férfiak) igenis sok nő közül válogatnak. Nekem pl. van egy orvos ismerősöm, és kábé alig tudja levakarni a nőket magáról, 18-tól 40 évig nyomulnak rá csajok, még házas és párkapcsolatban lévő nők is kikezdenek vele. Ő mondjuk elég jóképű meg jó kiállású, de ő például válogathat.

2012. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!