Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ezzel amit csinál?

Figyelt kérdés

tetszik egy srác, de még nemtudtunk kettesben talizni,

szóval az a lényeg hogy igazánból nincs semmi köztünk elvileg , és mégis szokott ugy becézni hogy nyuszi,cica .. de néha meg olyan érzésem van mintha nemis érdekelném és nem akarna velem beszélni mert amikor általában beszélünk akkor tök jól eldumálunk de nem mindig ír rám.. meg volt hogy dumáltunk délután de elmentem, és mondta hogy este legyek, felis jöttem fbre ő is fent volt,de nemírt ahogy én se neki,

ti értitek mit akar ezzel amit csinál?


2012. dec. 7. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos, hogy bejössz neki. És az is biztos, hogy rohadtul nem biztos magában:D

Mondd, biztatod te őt eleget? Mármint nem szavakkal.. Csak egy pasi csak akkor lép, ha már tényleg biztos abban, nem alázhatod meg azzal, hogy visszautasítod!

Hány évesek vagytok?:)

2012. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mért nem írsz neki te?:DD

Nincs abban semmi..

2012. dec. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát igazáából nem nagyon, mert ha becézget akkor is inkább ugy tartoszkodok hogy ne , mert én inkább olyannak engedem meg akivel télleg van valami.. ő vele meg nemvagyok biztos benne mert kitudja nem-e kavar vmi csajjal .. :S am ő idősebb.. én 17 ő 23
2012. dec. 7. 21:56
 4/5 A kérdező kommentje:
2. nemtudom nem akarom hogy ugytünjön hogy 'én futok utána'.. meg nagyon makacs a természetem szóval ha nem ír, akkor nembeszélünk
2012. dec. 7. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Hmm, értem. Nem hagyod magad:D Na, hát ez szerintem még semmi... Hagyd kialakulni a dolgot, ha tudsz, vmi társaságban legyél a közelében, kicsit figyelgesd... Essen vmi le neki, aztán ha lép, akkor lép, ha nem, akkor meg nem.

Remélem azért tudtam vmi használhatót írni... :)

2012. dec. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!