Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj, ha azt mondtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha azt mondtam, azt csinál, amit akar?

Figyelt kérdés

A barátom találkozni akar a haverjaival, és bár engem ez nem boldogít túlzottan, mondtam h. menjen. Erre megsértődött. Ez még tegnap volt. Ma feljött msnre, detto mondtam, hogy azt csinál, amit akar, engem nem érdekel. Erre leordított, és lelépett. Most mit csináljak? Felhívnám, de nem tudom, mert nincs pénz a telókártyámon, máshogy meg nem tudom elérni...Ötletek? Vagy hogy miért viselkedett így?


17L 16F


2010. szept. 22. 15:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Amúgy 1 éve járunk. (és havi 1x találkozunk a távolság miatt)
2010. szept. 22. 15:28
 2/12 Kamuuu ***** válasza:
Mivel gondolom érzi hogy mondtad azt ahogy a nők szokták a pasijuknak azzal az undoros szöveggel jólva akkor azt csinálsz amit akarsz és ez olyan mintha te is megsértődnél:D inkább próbálj örülni hogy kikapcsolódik vagy valami ne így mond...:D
2010. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hű az marha nagy kapcsolat... Mindegy. Amúgy meg nem értem mi baja a srácnak, ha egyszer azt mondod menjen az se jó, ha nem mehetett volna az se jó. De nem tökindegy neked hogy elmegy-e velük, ha havonta egyszer látod?
2010. szept. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a barátunknak nem mondhatjuk semmire, hogy "nem érdekel" , szóval ezt a bűvös mondatot máskor hagyd ki:)
2010. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De, pont az, hogy tökmind1, mit csinál Oo De ő szerintem úgy veszi, hogy megsértődtem, és ki se tudom magyarázni magamat most x"D Meg még azt is mondta rám, hogy gyökér...^^ Na mind1, mindenki azt hisz, amit akar, egyéni szociális probléma :/ Csak az a baj, hogy most választás elé állított - vagy kussolok mindig, vagy akkor szakítsak...:/
2010. szept. 22. 15:39
 6/12 Kamuuu ***** válasza:
Eh de gyökér a csávó akkor:D ennek nem is való csaj ha ezt nem érti meg:D
2010. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:'D Még mindig baxik feljönni msnre...-.- Most játssza a sértődöttet :D Nemtom télleg, most mi baja van...Nem mondtam semmit...Tök ok nélkül kiabált le, és még a hibás is én vagyok Oo...
2010. szept. 22. 15:54
 8/12 A kérdező kommentje:
Hehehehe. Delete. ^^
2010. szept. 22. 16:09
 9/12 anonim ***** válasza:
ne hozzd szoba ujra a temat neki!!en speciel meg sertodnek ha a parom ezt mondana h mert,mert ez ugy jonki h ugysem erdekel mit csinalsz es ez gáz!!
2010. szept. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Megkérdeznéd tőle, hogy "Rendeljünk pizzát?", ő meg azt válaszolná, hogy "Nem érdekel, csinálsz amit akarsz".

De hát rendes volt mert megengedte, nem???

2010. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!