Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj, ha azt mondtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha azt mondtam, azt csinál, amit akar?

Figyelt kérdés

A barátom találkozni akar a haverjaival, és bár engem ez nem boldogít túlzottan, mondtam h. menjen. Erre megsértődött. Ez még tegnap volt. Ma feljött msnre, detto mondtam, hogy azt csinál, amit akar, engem nem érdekel. Erre leordított, és lelépett. Most mit csináljak? Felhívnám, de nem tudom, mert nincs pénz a telókártyámon, máshogy meg nem tudom elérni...Ötletek? Vagy hogy miért viselkedett így?


17L 16F


2010. szept. 22. 15:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kitörölted a válaszom? Idióta! Pedig abban leírtam az igazságot. Jó ha ötször láttad te szerencsétlen idióta. Milyen párkapcsolat ez? Semmilyen. Kívánom, hogy mindig ilyen kapcsolataid legyenek!
2010. szept. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja és 1 éve jártok és havi egyszer találkoztok. K*rvára ismeritek egymást, igazi mély kapcsoalt, mely msn-en zajlik. Frankó, gondolom neten keresztül szexeltek. Idióta!
2010. szept. 23. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!