Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mért baj? Anyám meg...

Ez most mért baj? Anyám meg apám mindig nézik hogy mit csinálok a gépen és én a barátnőmmel szeretnék beszélgetni . Anyámnak mondtam hogy ne nézze amit én csinálok és erre meg azt mondta hogy azt csinál amit szeretne "-. -

Figyelt kérdés
Ez most mér baj hogy megkértem tőle hogy ne nézze ? "-.-
2011. júl. 17. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
nem tom de a szüleid szimplán idióták
2011. júl. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Én mindig elkezdek pasziánszozni, ha a szobámban vannak. Nem csinálok semmi "rosszat", de utálom, amikor azt nézik. Egy idő után megunják, aztán kimennek.
2011. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Tahó, azért. Ez van, esetleg meg is mondhatnád neki, ha elég idős vagy - mennyi is az annyi?
2011. júl. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%

Egyszerűen tudni akarja, hogy kivel beszélsz és miről.

Mondani én is tudom, hogy a barátnőmmel, aztán meg közben ...

Nem most jöttek le a falvédőről, jobban tudják, milyen ökörségeket tudtok csinálni a neten, mint ti magatok.


Amúgy a legtöbb muternak megvan a saját ötlete, miről beszélsz a barátnőddel, ami titok....

2011. júl. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%

Bogára...

Anyád vette a gépet a saját keresetéből. A netet is ő fizeti a saját keresetéből.

Azt néz rajta, amit akar, te meg örülj, hogy használhatod.



Nédd má', köhög a bolha...

Jó hogy el nem zavarod anyádat otthonról, hogy te nyugodtan tudj msn-ezni a barátnőddel, hogy szombaton a diszkóban ki kit sz.opott le.

Két nagy pofon kéne az ilyen hisztis kölyköknek, nem számítógép meg internet.

2011. júl. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
69%
én mindig lerakok mindent a tálcára ha nézik :D azt meg nem értem hogy tud valaki ilyet írni mint 15:09es..
2011. júl. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

A barátnővel beszélgetésre akkor élőben kéne sort keríteni, vagy ha messze lakik, menj el egy netkávézóba. Vagy haverokhoz, ha vannak.


ja, a pasziánsz az jó ötlet, találj ki még ilyen hasonló "nem titok" dolgokat.pl. olvasnivaló, regény vagy akármi a neten..

2011. júl. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
15:09-es te egy gyökér vagy már ne is haragudj. Már nem lehet senkinek se magánélete? Igenis vannak dolgok amiket nem édesanyámmal beszélek meg. Remélem nem lesz gyereked, mert így bizalma sose lesz feléd...
2011. júl. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, mit ugráltok.

Még soha nem fordult elő, hogy anyámat kizavartam volna a saját lakásából, mert nekem magánéletem van.

A kérdező kis hisztérika se tudom, hogy gondolta, hogy megszabja a szüleinek, hogy a saját számítógépükön a saját internetükön mit nézhetnek meg és mit nem.

Örüljön, hogy megteheti, hogy neten csicsereg a barátnőivel, és ne pattogjon, hogy muterja mit képzel, meg milyen tahó.

Gépet kikapcsolja, odamegy, és kitárgyalják a titkaikat.


Aki meg a szexre utaláson háborog: aki szerint egy ilyen idős gyereknek van magánélete, és senkinek semmi köze hozzá, az gondoljon erre, ha gumit/fogamzásgátlót kéne venni, kéne pénz eseményutánira, vagy abortuszra, netán teherbe esett.

Milyen jól esne, ha anyátok közölné, hogy "Édes gyerekem... magánügy. Semmi közöm hozzá, oldd meg."


NEEEM, nektek minden csak jár, minden a tiétek, és együttélni, tolerálni a saját szüleiteket, horrible dictu: elviselni őket veletek egy lakásban... na az már nem megy.

.... és kezdem én se érteni, minek vállalnak az emberek gyereket... ILYET????

2011. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%

... és anyád nem fogadott neked szót, mert szerinte azt csinál a saját lakásában, amit akar..???

NA NEEEE.... TÉNYLEG MEKKORA BUNKÓ.

Így jó?

2011. júl. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!