Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mért baj? Anyám meg...

Ez most mért baj? Anyám meg apám mindig nézik hogy mit csinálok a gépen és én a barátnőmmel szeretnék beszélgetni . Anyámnak mondtam hogy ne nézze amit én csinálok és erre meg azt mondta hogy azt csinál amit szeretne "-. -

Figyelt kérdés
Ez most mér baj hogy megkértem tőle hogy ne nézze ? "-.-
2011. júl. 17. 14:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%
Ki beszélt arról hogy nem nézhet azt amit akar? Odamegy, mondja neki hogy lányom engedj oda mert valamit akarok nézni a gépen. Ez a korrekt viselkedés. De az hogy belenéz abba hogy mit beszélget a lány az teljesen más tészta. Azt meg nem fogom fel hogy hogy jön ide a szex. Énse szeretem(szerettem) soha ha belenéznek az msn-es vagy akármilyen más beszélgetéseimbe, és meg most mondtam neki hogy légyszi ne nézd, és mégse vagyok terhes, szedek fogamzásgátlót és védekezek. Szerinted ha erölteted hogy megnézd mit beszél, jobban fog benned bizni és megbeszélni hogy "anya, szeretnék lefeküdni a barátommal, de szeretnék védekezni, adsz pár tanácsot?" Az meg hogy ő fizeti a netet az tény, de akkor már a gyereknek kuss a neve? Sose értettem ezt a felfogást, és az én gyerekeimet nem így fogom nevelni, azt akarom hogy majd ő forduljon bizalommal hozzám, ne ki kelljen "kutatnom" a dolgait.
2011. júl. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nyilvanvalo hogy felt, tudja hogy hiaba kerdez, neked ciki a maganeletedrol beszelned, ezert probal par mondatot elcsipni. amikor tini voltam engem is zavart ha anyu "rammaszott" jott az okoskodasaval meg minden helyzetet felremagyarazott. Biztos volt benne h drogos vagyok es kb ugy is kezelt pedig ki sem probaltam.

Idegesitett h ha valamit elmeseltem akkor a fel vilagot belemagyarazta aztan nem mondtam el tobbet akkor meg vallatni kezdett, veszekedes... tehat nem konyu de nekik anyaknak meg nehezebb!

Most h anyuka lettem mar ertem miert csinalta, csodalkozom h mennyi mindent megengedett nekem es tudom milyen nehez lehetett neki elengednie.

Tehat ne haragudj ra csak nagyon szeret.

2011. júl. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
40%
07-17 15:09 rohadjon szét a mocskos pofád
2011. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!