Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondja hogy többet akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja hogy többet akar mint barátság, de nem csinál érte semmit, miért?

Figyelt kérdés
Adott egy helyes fiú 19 éves, megismertem egy városból vagyunk. Én egyetemre járok, ő meg okj képzésre de csak pénteken, mert munkát keres, de még nem talált. Neten ismerkedtünk meg és 2 nap mulva találkoztunk is majd jót beszéltünk, majd a második talira nem jött el. Amikor írtam neki hoyg ez nem esett jól bocsánatot kért aztán nem keresett. Majd 1,5-2 hónapjára rá, írt hogy mi van velem meg minden. Megint összehoztunk talit, olyan jó volt vele beszélgetni, majd ugyanazon a héten megint tudtunk találkozni. Akkor ő megemlítette hogy többet szeretne mint barátság. Mondtam neki hogy számomra fontos, és az elején sem rajtam múlt. De hogy most minden más lesz. Aztán a köv. héten is találkoztunk vártam a parkban, majd oda jött hogy kocsival van és nem vett bérletet. Akkor oda mentünk a kocsihoz beültünk aztán jót dumáltunk, de nem volt sok ideje (fél óra, amúgy ezek a találkozások is csak 1 órásak voltak sajnos). Majd a végén elvitt a kollégium mögé ahol van a parkoló, és ott is dumáltunk. Láttam rajta hogy még maradna de már kell mennie. Aztán csókolóztunk, és mielőtt kiszáltam volna adtam neki szájra puszit. Na de innentől jön a bizonytalanság korszaka. Már azóta 3 hét eltelt egyszersem tudtunk találkozni, kifogás elfoglal és nincs ideje. Facebookon is csak akkor ír ha én írok neki, általában csak megnézni, de néha válaszol is. Én rá szoktam mindig írni már olyan 4 nap után hogy mi van vele (mindig mondom magamnak hogy csak akkor ha ő ír de arra várhatnék), de ő is mindennap fent van lájkolgat meg minden de nem ír. Most pénteken írtam neki hogy nekem ez így nem jó az egész. Mert nekem nagyon hiányzik és akkor döntse el hogy mit akar. Erre azt írta hogy többet akar tőlem csak most nem tud 5 felé szakadni, és sajnálja hogy nem tudunk találkozni, és ha lesz munkája több ideje lesz, lehethogy hetente 1-2 x is tudunk találkozni. Aztán írtam neki hogy ha még munkád is lesz akkor még kevesebb időd lesz. lassan már annak is örülnöm kéne hogy 4 naponta váltunk 2 levelet. Erre nem írt és azóta sem írt nekem semmit. Mit csináljak nagyon hiányzik, és nagyon megszerettem, próbálkoztam már mással is csak ismerkedni de nem ment, naponta 1000x gondolok rá, de ő....

2012. dec. 2. 23:57
 1/7 anonim válasza:
Nem igaz hogy nincs ideje írni neked,ha likolni " van ideje írhatna is,szerintem hagyd a Pi*csába.
2012. dec. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jajj te lány..nagyon naiv vagy :/. Mi az hogy nem ment ez a megbeszélt találkozóra?:O és még csak egy sms-t sem küldött, hogy bocs nem megyek el? Már ezek után úgy tüntem volna el az életéből mint szürke szamár a ködben!Ne hagyjad már magadat hülyére venni! Hagyd a francba! Ha ugy könnyebb töröld ki a számát,töröld ki facebookról is de leginkább az agyadból! Nem akar tőled semmit se! hiába mondja. Aki akar, az cselekszik! Aki nem az kifogást talál. Mindenkinek arra van ideje, amire szeretné hogy legyen! Ezt jegyezd meg!!!
2012. dec. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2es válaszolónak igaza van. Még annyit tennék hozzá, hogy te egyetemre jársz, biztos okos lány vagy, esetleg az egoddal lehet problémád nem? ;) Gondold csak végig nem-e azért akarod annyira mert ő (nyilván) nem akar téged... :) El kell őt engedni, tudod teis... :s
2012. dec. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hehe :D két választ adtam ma és minda kettő bejött fehérnek, ma is megérte felkelni :D...
2012. dec. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jóérzés hasonlóan gondolkodóakkal találkozni noname tesó, riszpekt és béke veled ;)
2012. dec. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszike, igazatok van, de olyan nehéz én tényleg nagyon megszerettem.
2012. dec. 3. 16:21
 7/7 anonim ***** válasza:

nagyon egy cipellőben járunk :/

eddig mi a helyzet? egyébként ugyanez a bajom ...:) én most várakozó állásban vagyok ki kell próbálni ezt is....ki mazohizmus, hogy a saját káromon tanuljak...nem mintha élvezném, de egyszer megcsinálom többet nem....

2013. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!