Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti hogy viselnétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy viselnétek ha a párotok póker terembe járna?

Figyelt kérdés
A párom online pókerezik, de néha élőbe is elmegy pókerezni. Engem nagyon idegesít, hogy olyan helyekre jár, ahol meztelen v hiányos öltözetű csajok vannak. Ő eddig 2x volt, de mondta h nem voltak még ilyenek és ha lennének elmondaná és nem menne utána oda ha ilyen rossz nekem. Nem tudom h hogyan győzhetném le a félelmem, mert ilyenkor este végig görcsölök.
2012. dec. 6. 09:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

en olyan 1-200x voltam kb ebbol 2x volt sztriptizpoker, de az ugye kiemelt rendezveny volt.


Teljesen feleslegesen aggodsz. Ha meg akar csalni a pasid, akkor nem egy pokertermi szriptiztancossal fogja megtenni.


Hidd el neki es nekunk es ez az egesz egyaltalan nem akkora para, mint hiszed.

Raersz majd akkor aggodni, amikor a haverjai legenybucsujaira kezd jarkalni, mert ott eleg magas a prostiarany altalaban :)

2012. dec. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

köszi kedves utolsó válaszoló :)

megpróbálok nem aggódni, engem zavar ez a legjobban, szóval szeretnék ezen változtatni

2012. dec. 7. 11:23
 13/13 anonim ***** válasza:

2-3 éve pókerezem élőbe, ez alatt összesen 1x volt olyan,hogy egy klubnak a megnyitóján meztelen testfestéses lányok voltak ,számszerint 3 ,és lent volt vagy 250 játékos , szerinted most az a 3 csaj azért megy le ,hogy a te barátodra rányomuljon?


párszor eseményeken még volt olyan,hogy melltartóba voltak lányok de egy átlagos napon lemész , osztólányok vannak csak legtöbbször elegánsan felöltözve,de ha peched van lehet vlm kövér csávó oszt neked egész végig:DD

2012. dec. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!