Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti hogy viselnétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy viselnétek ha a párotok póker terembe járna?

Figyelt kérdés
A párom online pókerezik, de néha élőbe is elmegy pókerezni. Engem nagyon idegesít, hogy olyan helyekre jár, ahol meztelen v hiányos öltözetű csajok vannak. Ő eddig 2x volt, de mondta h nem voltak még ilyenek és ha lennének elmondaná és nem menne utána oda ha ilyen rossz nekem. Nem tudom h hogyan győzhetném le a félelmem, mert ilyenkor este végig görcsölök.
2012. dec. 6. 09:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem egy átlagos pókerteremben nincsenek alulöltözött lányok. Vagy más is zavar? Mondjuk a szerencsejáték alapja, hogy esetleg függő lesz, vagy hasonló.
2012. dec. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egy normalis, legalis pokerteremben biztosan nincsenek meztelen vagy hianyos oltozetu lanyok. Max egy-egy esemenyen..


De akkor sem kell tartanod a szitutol, hogy barmi is tortenne ott. A lanyok is tudjak h hol a hatar es valszeg a pasid is.


Tobb bizalom kell es akkor enm gorcsolsz egesz este.

2012. dec. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Attól nem félek, hogy függő lesz, mert eddig is ésszel csinálta, meg óvatos és okos ezt nagyon szeretem benne.

Csak az ilyen alul öltözött lányoktól tartok.Mint sok nő sajnos én sem vagyok magammal elégedett így még zavaróbb, hogy ott tökéletes mellű...lányok lehetnek.

Sajnos találtam olyan képet amin szinte tök meztelen nő simogatta magát ott lent egy pókerterembe (vmi machipoker találkozó volt), pont abba amelyikbe ő is megy.

Nagyon szeretnék nem görcsölni ezen, de nem megy.


Köszönöm az eddigi válaszokat:)

2012. dec. 6. 09:27
 4/13 anonim ***** válasza:
Megtiltani nem tudod neki, inkább örülj hogy nyílt helyen van és nem sztriptízbárban, annak meg végképp örülj ha nem veszít pénzt..
2012. dec. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Pókerteremben nincsenek hiányos öltözetű lányok, mert akkor az emberek nem tudnának koncentrálni a játékra. :)

Ez csak valami reklám lehetett a helynek amit te láttál.

2012. dec. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 SzilKa ***** válasza:

Hát én sokkal jobban tartanék a játékfüggőségétől... Márpedig ha rendszeresen pókerezik, olyan nincs, hogy ésszel játszik, az már függőség.

Amúgy meg tényleg nincsenek alulöltözött csajok egy átlagos helyen.

2012. dec. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hol vannak meztelen bulák pókerterembe? Azonnal törzshelyemmé teszem!


Pókerterembe nincsenek meztelen nők... Ez kb. olyan tévhit, minthogy az összes férfi azt hiszi, hogy egy női öltöző így néz ki, mint az amerikai filmekben (jobbnál jobb nők meztelen zuhanyoznak és egymással játszanak...)

2012. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Attól nem tartok :)

Nem akarok kötözködni, de akik írták h ott nincsenek ilyen lányok azok voltak már hasonló helyen ?


A másik gond h a párom nem érti meg h mért vagyok ki és emiatt azt mondja h ,,ha úgy gondolkoznál mint egy normális ember..." ezzel nagyon nem segít. Meg azt hiszi h az egész világon csak én vagyok az egyetlen akinek ilyen baja van... Ő is megérthetne...

2012. dec. 6. 12:13
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy 3-400 alkalommal biztos... Soha sehol nem láttam meztelen nőket.
2012. dec. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ilyen sokszor voltál ? hűha :)

Rendben köszi h megírtad , így egy kicsit jobb :)

de még mindig ott motoszkál a fejemben a reggeli gondolat....mikulás van és hát ilyenkor lehet lesz vmi party

2012. dec. 6. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!