Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél olyannal, aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyannal, aki a pókerből él?

Figyelt kérdés

2012. dec. 4. 21:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
bunkó vagy, Bugsy!!!
2012. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Persze, én szeretek pókerezni :D Max néha nem jönne be, és pár hónapig csórók lennénk.
2012. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha szerencsejáték függő akkor nem.Ha okosan üzletszerűen csinálja és jövedelme van belőle akkor igen.
2012. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

csefy!

Ki az a Corporation?

:)))

2012. dec. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2012. dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

4-es!!

nem szereted véletlenül a hagymás babot?

2012. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Aki pokerből él az nyilván neten játszik ,és ezeknek a játékosoknak komoly jövedelme van ebből ha profik még ha nem is szembetünő, és felkészülve arra,hogy néha rossz szakaszba esik a játékuk és balszerencsések vannak tartalékaik is, tehát nem egyik napról a másik napra élnek.

Ha profi online pokeres és ebből és valószínűleg több milliós tartalékai lehetnek akár.

És nem összekeverendő a szerencsejátékossal mert az ilyenek csak ritkán mennek le élőbe játszani csak ha megéri ott mivel neten többet kereshetnek ez idő alatt.

2012. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jók a meglátások, csajok véleménye is érdekelne, hogy hogyan reagálnák le, amikor ezt megtudnák?
2012. dec. 4. 22:33
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
en mar 8 eve vagyok pokerpro es soha semmi gondom nem volt a csajozassal. Ha latja rajtad a no, h rendezett az eleted es minden rendben van, akkor tokmindegy hogy hirdetesszervezesbol/weblapkeszitesbol/onlinepokerbol elsz..
2012. dec. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ja én azt hittem egy csaj tette fel a kérdést mert nem tudja ,hogy össze jöjjön-e pokeressel:D
2012. dec. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!