Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél olyannal, aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyannal, aki a pókerből él?

Figyelt kérdés

2012. dec. 4. 21:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%
Jó lenne ha lenne egy normális szakmája is, mert olyan hírek terjengenek hogy gyökér kis vezetőnk szigorítani akarja az efféle jövedelmet. Szóval ha netán kitiltanák az országunkat azzal a ~200 e játékosával, szerintem egyik terem se törné magát hogy nagy vitába kezdjen értünk!
2012. dec. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

de ezeknek a játékosoknak a nagy része nem ebből él csak hobbyszerűen játszik

egyébként ha itthon kevésbé lenne jó játszani akkor egy pro fogná magát és elköltözne

volt ilyen,hogy amerikába lelőtték az online pokert és ezért kiköltözött egy csomo pro európába volt aki ide

2012. dec. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%

Ez így nem olyan egyszerű kérdés. Ugyanis pókerből élni az csak egy dolog és ÁTMENETI állapot. Ha a pókertudása mögött más is van, akkor hajrá. Ha nincs, akkor NE!


A pókerbumm-nak vége, ma még meg lehet belőle élni, talán jövője is van (ha jönnek a távolkeleti és afrikai játékosok, ahogy fejlődik az infrastruktúra). De jelenleg egy nagyon szép világégés előtt-közben vagyunk, egyre kevesebb pénze van az embereknek, vagy egyre kevesebbet ér. A pókerben nyerni meg egyre nehezebb.


Szóval a póker nem örök életű, de ma még elég szépen lehet kaszálni vele. Ha az illetőnek nincs jövőképe, vagy terve, hogy mibe fektetné a nyereményét, vagy van, de nem mutat rá hajlandóságot, akkor nem érdemes komolyan gondolni vele a továbbiakat. Ám ellenkező esetben belefutottál egy kezdő vállalkozóba. :)

2012. dec. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

19:17


Sztem ez nem feltetlen igaz. Ami pl a jatekospiacot illeti, ha az amerikaiak visszater(het)nek a kozosbe, az nagy ajandek lesz. Ugyanez igaz arra is, ha a Zynga el tudja inditani a Facebook pokert. Nem beszelve ugye a hatalmas azsiai piacrol.


Nyerni pedig meg mindig boven es vastagon lehet, csak nem oylan egyszeruen, mint 3-4 eve. Msotmar nem jatszva nyer az ember, hanem igencsak komoly munkaval, edzesekkel, csoportmunkaval.


Egyaltalan nem kell temetni a dolgot, megpedig azert, mert amig van egy darab ember, aki szeretne jatszani, addig lesz egy olyan is, aki el akarja nyerni a penzet es egy olyan, meg akarja szervezni a parbajt.

2012. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Szeretném megérteni miért írod, hogy csak "átmeneti" állapot?
2012. dec. 5. 22:15
 16/18 anonim ***** válasza:
mekkora bevételt szerzel amúgy havonta kártyából?
2012. dec. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Rekordhonap 5500 USD volt, a legkevesebb pedig 2100 USD.
2012. dec. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én pl nő vagyok és én nagyon is összejönnék egy profi pókeressel mivel nekem is hasonló gondolataim vannak .. :)
2012. dec. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!