Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselnétek ha a legjobb barátnőtök azt éreztetné veletek, hogy nem vagy elég jó neki?

Figyelt kérdés
sokszor a viselkedésedre azt mondaná,hogy szánalmas ..mert érzékeny vagyok és néha hisztis ezért szánalmasnak mond ,meg ha valami fárasztja akkor csak ok meg aha válaszokat ad és leráz...nekem pedig egy idő után elegem lett és kiakadtam ..ő megint hisztisnek és szánalmasnak mondott emiatt ...szerintetek normális hogy ilyen miatt ki akadok vagy neki van igaza?
2012. okt. 7. 01:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsi vagy még,de ha úgy érzed hogy ő érezteti veled,hogy nálad ő felsőbbrendűbb,akkor a te helyedben én nem nevezném "legjobb barátnőnek".
2012. okt. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát én is úgy érzem,hogy ez még sem túl barátnőies gesztus...még veszekedés közben sem tudja elfogadni,ha nekem van igazam mindig ráakar cáfolni...azt hiszi ő nagyon érett pedig pont ezzel mutatja szerintem mennyire gyerekes...hát azért annyira nem vagyok már kicsi ..
2012. okt. 7. 01:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Amúgy persze, hogy rosszul esik. Az ilyen nem nevezhető barátnak... Koptasd le.

2012. okt. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok ...mondtam neki ,hogyha a barátnőm lenne eltudná fogadni a hibáim és nem hánytorgatná mindig fel...erre ő azzal akart visszavágni,hogyha én őt a barátnőmnek tartanám elfogadnám,hogy ő ilyen szókimondó és hogy ha valakinek nem tetszik valami azt ő leszarja..az addig oké ,hogy szókimondó el is fogadom,de hogy állandóan sérteget sz.tem nem tartozik ez hozzá...vagy legalább ezt én már nem tudom elfogadni!
2012. okt. 7. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!