Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem volt még soha barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt még soha barátnőm?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok , nem is jeleztek nekem csajok soha hogy akarnának valamit max csak hülyítetek mintha tetszenék neki,eddig 3 lánynál próbálkoztam,mi lehet a baj , másnak már annyi volt havonta van nekik nekem meg nem lehet

2012. dec. 5. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt eddig,es akkor meg mivan.

Majd lesz :)

2012. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3 lány az igencsak kevés. Próbálkozz annyi lánynál, amennyivel csak tudsz. Egyszer majd bejön. (Nagy számok törvénye.)
2012. dec. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3 lány az semmi. Ráadásul lehet nem is a megfelelő helyen/körökben kerested.
2012. dec. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menjünk el együtt csajozni! :D
2012. dec. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem, abból lan parti lenne.:D
2012. dec. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem jeleztek. Azért nem ,mert olyan közelgben voltál, ahol zárkózott, önbizalomhiányos, vagy túl elvárós, esetleg full foglalt nők voltak csak körülötted.Akiket felsoroltam, azok még egy csúcs palinak se jeleznének mert mert.... Tudod te. Itt is ezreivel kérdezgetik, mit csináljanak, hogy tudassák a palival, hogy kell ,ennyire nem tudják. Amelyik meg tudná ,az a fentebbi valamelyike. NEm kell a nőktől annyira elvárni hogy jelezgessenek össze vissza. Sajnos ez a helyzet. Annyiról van szó, hogy odamész, aztán valószínüleg bebukod, de kicsi valószínüséggel összejössz vele sok puncs után. Ennyi.
2012. dec. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyere wowozni :D
2012. dec. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
írd be a googlébe hogy PUA és tanulj, mert anélkül nem is lesz elhiheted
2012. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

23:10


pua val se lesz max legombolnak róla pár 100e et tanfolyam címszó alatt.

2012. dec. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!