Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti engednétek hogy barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Djjjozsiiiii kérdése:

Ti engednétek hogy barátnőtök beleolvasson emailbe, fb-be, szkájpba?

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 20:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%

Most olvastam el az első 8-at.

Ezekre reagálva: ez nálunk olyan, hogy nem azért nem nézzük meg a másik dolgait, hogy titkolózhasson, hanem az az ő intim szférája. A pisilést sem azért nem lesem meg, mert valami olyat látnék, ami titok, hanem mert az ember igénye, hogy egyedül pisiljen, és ezt tiszteletben tartjuk. Magánszféra. Intim szféra.

Nekünk pl. külön fürdőszobánk és saját szobáink vannak, mert azt is intim területnek tartjuk.

2012. nov. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

Mindketten megnyitva hagyjuk a leveleinket, ha elmegyünk a géptől, de egyikünk se olvas bele a másikéba.


Facebookon volt már párszor, hogy nem vettem észre, hogy ő van belépve és elolvastam néhány bejegyzést, de mikor rájövök szólok, hogy "bocs, beleolvastam" ... nekem ez valahogy így természetes, rosszul érezném magam, ha "titokban" tenném; még ha véletlen akkor is.


Monitorját se nézegetem, ha gépnél van, pedig elég látható helyen van.

2012. nov. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mind ketten tudjuk,nincs ebben semmi rossz! :)
2012. nov. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
21%

nekem már volt olyan hogy msn jébe belenéztem és egy csaj küldött át neki meztelen képeket magaról.

lehet bunkó dolog de én a másik telefonjaba is bele szoktam turni ha zuhanyzik vagy ilyesmi.

volt is hogy már találtam sms t lánytól,akkor persze ideges lettem és oda is vagtam a fiunak a telót,h akkor hallgatom mi a magyarázat.

azt viszont nem szeretem ha nálam turkalnak:)

2012. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos véleményt/választ :)
2012. nov. 29. 21:06
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem engedném, hogy tudja a jelszavam, legfeljebb az adott üzenetet mutatnám meg ha olyan lenne. És fordítva sem várnám el.
2012. nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!