Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti engednétek hogy barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Djjjozsiiiii kérdése:

Ti engednétek hogy barátnőtök beleolvasson emailbe, fb-be, szkájpba?

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 20:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk mindegyikőnk hozzá fér a másik jelszavaihoz stb. Ez praktikus, ha pl. várunk egy fontos értesítést, emailt stb.
2012. nov. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Az én férjem a házasságunk után megkért, hogy nézegessem, mert sürgős leveleket várt és nem tudott állandóan gép közelben lenni.

Míg én itthon vagyok a már 1,5 éves lányunkkal, így van időm erre, ha fontos levelet várunk..


Nincs előttem titka, nekem sincs előtte. Egy család vagyunk.

2012. nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Nincs semmi titkolnivalóm,de engem azért zavarna.
2012. nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
95%
Ez teljesen természetes. Oda-vissza működik. Elviekben. A gyakorlat az, hogy nincs rá szükség, hisz tudjuk, hogy nincs benne titok.
2012. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
nekem a férjem bele szokott, én pedig az övébe. miért is ne? nincs semmi olyan, amit ne olvashatna, vagy én ne olvashatnék.
2012. nov. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudjuk egymás jelszavát, beleolvashatnánk egymáséba, de nem szoktunk.
2012. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Ez tipikusan olyan dolog, hogy persze, engedném, hisz nincs semmi titkolnivalóm, viszont emellett az lenne a normális, hogy megbízik bennem és nem kutakodik. Ugyanúgy rossz az is, hogy kutakodni akar, meg az is, ha megtiltod neki.
2012. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
A nejem sem az e-mailjeimbe nem olvas bele, de még ha megkérem, akkor sem nyúl bele a pénztárcámba! Én ennél egy kicsit lazább vagyok. Ez nekem túl erős. Beleolvashatnék a dolgaiba, de nem teszem. Ha megkér, akkor OK.
2012. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Ha megmutatom neki, hogy nézd, mit beszéltünk X-szel.
2012. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Mi a párommal nem tudjuk egymás jelszavát semmihez. Szerintem az már elég gáz lenne, ha kutakodni kellene, hogy nincs-e valami vaj a másik füle mögött. Adunk ennyi teret és intimitást egymásnak. Összetartozunk, de attól még két külön ember vagyunk, privát szférával. Meg is őrülnék, ha nem szervezhetném pl. e-mailben a születésnapi meglepi ajándékait, mert meglátná egyből :)
2012. nov. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!