Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Volt olyan barátnőtök...

Férfiak! Volt olyan barátnőtök aki nem tudott főzni? Hogy reagáltátok ezt le?

Figyelt kérdés
2012. nov. 16. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

igaz, én nő vagyok, és ahogy ezen az oldalon ez amúgy is megszokott, most a barátom nevében válaszolok :)

tehát én nem, vagy csak nagyon alapokat tudok főzni. mióta szükség van rá persze kísérletezgetek, de annyira nem hat meg a dolog. és a barátom abszolút megértő velem szemben, mikor bosszankodok, hogy odaégett a hús vagy már megint megégettem magam, mindig csak nevet rajtam. éhen halni meg nem fogunk, mivel ő szakácsnak tanul:D tehát nálunk megcserélődtek a szerepek. ilyennek is kell létezni a világon:)

2012. nov. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Majd ha összeköltöztök úgyis rá fog szorulni, hogy megtanuljon főzni, ha nem akartok éhen halni. Szóval kár emiatt aggódni. Majd akkor megtanulja.
2012. nov. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Én se vagyok egy konyhatündér, de a párom ezt nagyon jó tűri. Igazából amit kell, azt megcsinálom, nem halunk éhen, jókat eszünk, ráadásul a párom szeret főzni, szóval nekem csak akkor kell, ha nem ér rá, vagy éppen akkor nincs kedve.
2012. nov. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én tudok főzni, mindig is próbálkoztam mert imádom a főtt kaját, és elég régóta nem élek a szüleimmel. :) Leginkább akkor tanultam meg igazán jól főzni amikor kiköltöztünk Norvégiába és már küldeni sem tudott semmit anyukám. :D A barátom szakács, de utál főzni, sosem főz. Jelzem nem szakácsként dolgozik. Csak érdekel, hogy mások hogy állnak ezzel a helyzettel.
2012. nov. 16. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

"Volt olyan barátnőtök aki nem tudott főzni?"


Csak olyan volt!!

2012. nov. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Eleinte rossz volt... több ok miatt is, hol anyáméknál ettünk, hol gyors éttermekben, hol kínaiban. Utána megtanultam főzni mert ő képtelen volt, nem tudom, nem akart vagy tényleg nem volt tehetsége... ez rejtély marad. Miután én főztem ő elhízott, tény, hogy nem kalóriaszegény ételeket készítettem, de ha már én főzök, hadd lakjak jól. Végül rádöbbentem, hogy semmi szükségem rá, (majdnem) mindent meg tudok oldani nélküle és szakítottam vele, persze nem csak ez volt az oka, de eléggé közrejátszott...

31/f 2 év 4 hónap együttélés után ért véget a kapcsolat.

2012. nov. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!