Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mennyire érdekel ha a párotoknak (vagy kiszemeltnek) káros szenvedélyei vannak?

Figyelt kérdés

Főleg alkohol, cigi, fűre gondolok...


Milyen szemmel néztek arra a pasira aki ezeket a szereket használja és milyen szemmel arra aki nem? Van ezeknek a dolgoknak jelentősége egy kapcsolatban (vagy kialakuló kapcsolatban)?

Légyszi kort is írjatok...


2009. aug. 15. 15:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hmm, én nem vagyok túl idős :D sőőt 16/L de azért leírom a véleményem. Drog nem jöhet szóba, alkohol alkalmanként (buli, stb.). A cigi... Ezt meg szoktam kérdezni mielőtt összejönnék valakivel, mostani barátomnál ez elmaradt (fentiek biztos így akarták XD) szerelmes lettem... Mondtam neki, hogy ha tudtam volna előre, hogy cigizik akkor valószínüleg nem lennénk együtt, bántotta őt ez a dolog, megkértem, hogy amíg velem van bírja ki cigi nélkül... És ezt elfogadta :)
2009. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
ez jó volt:D drog abszolút nem!! pia sem... max mértékkel buli alkalmával... cigaretta kizáró ok.. max ha ügyes kisfiú.. és leszokik miattam akkor van esélye:)
2009. aug. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
17:30 as vok elfelejtettem 17/L
2009. aug. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
...és ha álmaim pasia füvezik? Megmondtam neki: ha tényleg olyan fontos vagyok neked akkor leteszed, vagy ha egyedül nem megy kérsz segítséget! Másnap ment is...persze segítségért. Tudom, nem kockáztatna annyit, hogy újra elkezdje...de viszont duplájára ugrott az elszívott cigik száma L/21
2009. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nálam mind kizáró ok.
2009. aug. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
alkoholisták,drogosok kizárva.A jelenlegi párom cigizik,azt még elviselem,de csak a lakáson kivül.
2009. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A barátom dohányzott, de miután összejöttünk leszokott, bár engem nem zavart.(én nem dohányzom) Néha füvezik, de ha nem akkor tép be amikor vele vagyok akkor semmi baj, de azért ne gyakran. Az alkohollal sincs problémám, néha én is szoktam.
2009. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
előző vagyok 16/L
2009. aug. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A sok nagyonokosnak megjegyezném, hogy a cigi sokkal károsabb mint a ritka droghasználat, úgyhogy elég érdekes értékrendszeretek van. (megjegyzem, én nem cigizem, nem iszom alkoholt, és a füvet is elítélem) Amúgy sem csak a fű létezik, mint "drog" :)
2009. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
23:32-es, már leírtam h ne arra reagálj h a fű drog-e vagy sem, meg hogy mi számít drognak. Úgy nevezed ahogy akarod. Nem a kérdésre válaszoltál....
2009. aug. 15. 23:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!