Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mennyire érdekel ha a párotoknak (vagy kiszemeltnek) káros szenvedélyei vannak?

Figyelt kérdés

Főleg alkohol, cigi, fűre gondolok...


Milyen szemmel néztek arra a pasira aki ezeket a szereket használja és milyen szemmel arra aki nem? Van ezeknek a dolgoknak jelentősége egy kapcsolatban (vagy kialakuló kapcsolatban)?

Légyszi kort is írjatok...


2009. aug. 15. 15:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
drogossal tuti nem járnék, a cigi még elmegy ha nagyon jó pasiról van szó, a pia meg csak alkalmanként, állandó jelleggel azt sem viselném el. szerencsére a mostani párom nem él egyikkel sem. 20L
2009. aug. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
58%
Barátom 23 éves, és mindegyiket használja rendszeresen. Én 17 vagyok, cigizek, meg néha pia, és engem egyáltalán nem zavar. Szeretem, ő jól érzi magát. Engem egyáltalán nem zavarna.
2009. aug. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Drogossal szóba sem állnék párkapcsoltai kérdésben. Alkohol bulik alkalmával nem gond, de napi fogyasztóval szintén nem lenne dolgom !

Mivel én dohányzom így az nem zavarna.

2009. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
15:23 vagyok, elfelejtettem a kort:-) 23/L
2009. aug. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

alkalmi piálás belefér buliban, vagy ha otthon meccset néz és megiszik egy sört. a dohányzó pasikat nem annyira kedvelem, de ha álmaim lovagját sodorná elém az élet akkor ezt elnézném, vagy ha csak kocadohányos és pl reggeli kávéja mellé sziv el egyet és bulikban, az belefér. de hogy egy drogossal sosem kezdenék, az biztos. és most majd biztos jönnek az okosok hogy a fű nem olyan durva, meg nem is drog, emg legális hollandiában, bla bla. nekem akkor se kéne ha ő lenne a szőke herceg

20/L

2009. aug. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Drogossal nem járnék. Sajnálom, de én ahhoz túl gyenge vagyok, hogy kigyógyítsam a kábszerezésből, viszont elviselni sem tudnám, hogyha betép. Az alkohollal úgy állok, hogyha néha bedob a haverokkal pár korsó sört, vagy otthon meccs közben megiszik egyet, az nem gond, de részeg ne nagyon legyen. A cigit meg utálom. Akkor ne cigizzen, ha ott vagyok, mert köhögök tőle, mint az állat. De ha nagyon szerelmes vagyok, akkor ezt el tudom nézni. Csak kérdés, hogyha jobban összemelegedünk, és esetleg összeköltözünk, vagy rengeteg időt töltünk a másiknál, akkor hogyan lehet megoldani az előttem ne cigizzen dolgot. Szóval inkább ne is cigizzen a párom/kiszemeltem. Tudom, túl konzervatív vagyok, de hát ez van.

19/L

2009. aug. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
6%

ennyi hülye embert! a fű nem drog ti okostojások!(illetve könnyű drog) ha 1 füvest(ki tudja milyen rendszerességgel csinálja) ledrogosoztok, akkor ti buta sötét tudatlan emberek vagytok...erről ennyit

ON: ha cigizik az elmegy, néha én is...ha iszik az elmegy, néha én is...ha füvezik akkor már nem olyan szívesen(attól függ, hogy milyen gyakran, és mennyit!)

2009. aug. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat....

De ne arról folyjon a vita h a fű drog e vagy nem, arra vannak másik kérdések, ez nem erről szól...

2009. aug. 15. 15:47
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
nem járnék olyannal aki füvezik, esetleg drogokat használ. A mindennapi piálás is kizáró ok. Ha néha iszik az nem zavar, hamértékkel teszi és nem részegedik le. A cigi elmegy az nem zavar, ha van benne annyi, hogy kimegy az erkélyre vagy a lépcsőházba. Ha viszont állandóan a lakásban gyújtana rá, akkor nagyon nem lennénk jóban.
2009. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

cigi nemzavar,párom is cigizik,én csak néha

pia csak ha buli vagy 1-2 sör csak ugy is belefér,neki is nekem is

bármi drog (lényegtelen h fű vagy erősebb) nem fér bele,tudja is nagyon jol,bármennyire szeretem,kiteszem ha megtudom...


legyek ÉN a káros szenvedélye:D

22/L

2009. aug. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!