Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon könnyen fellángolok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon könnyen fellángolok. Ez lehet káros?

Figyelt kérdés

Általában mindig van valaki akiért oda vagyok. Bejön valaki a képbe, és akkor pár hétig róla álmodozom. Aztán ez csillapodik/elmúlik, és jön egy újabb.

Más is van így?


2010. júl. 18. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát csak a másik félnek.:D
2010. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
öngyulladó típus vagy:) kellemetlen
2010. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem ehhez elég 1 csaj is. ;D
2010. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Semmi baj. Hány éves vagy?
2010. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok de másképp nem is tudok fellángolni:D

tehát csak olyannal bírnék járni akiért épp lángol a szívem és ha nem jön be elsőre, nem érzem azt a lángolást, akkor én már nem is tudok többet érezni:(:)

2010. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezzel semmi baj nincs:)

Én 3 éves kapcsolatba vagyok, de mivel ide oda utazgatok, és találkozok rengeteg új emberrel, sokszor van, hogy találok olyat, aki szemrevaló, és nem tudom kiverni a fejemböl. Szeretek a közelébe lenni meg stb.

De eddig mindig szemelőtt volt az is, hogy szerelmem is van, és sose csaltam meg eddig.

És tényleg, pár hétre rá, el is múlt az érdeklődés, és a páromat, meg ugyan úgy szerettem, ahogy eddig is:)

Te tudod, hogy a saját kapcsolatodban hol az határa a félrelépésnek. Mert az, hogy valaki megtetszik, az még nem megcsalás. Ha lefekszel vele, vagy lekapod, az már igen csak az.

2010. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az öngyulladással ne viccelődjünk mer volt olyan ember aki tényleg felgyulladt ülve a hintaszékbe és senki és semmi nem játszott közre... (keressetek rá googlen...)

na a kérdésre a válasz hát ha ez téged nem visel meg hogy epekedsz utána akkor nincs vele gond :)

2010. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 LeMarque ***** válasza:
Remelem benzinkuton szoktal ismerkedni :)
2010. júl. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!