Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha nagyon könnyen "felláng...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nagyon könnyen "fellángolok"?

Figyelt kérdés

Ha találkozok egy helyes pasival akkor nagyon hamar belezúgok. Akkor egy pár napig álmodozom róla, gondolkozom róla stb. Felruházom egy csomó jó tulajdonsággal, elképzelem, hogy milyen. Aztán ez elmúlik 3-4 nap után és aztán jön egy újabb...


Ez beteges?


2009. dec. 18. 17:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
attól függ mennyi idős vagy
2009. dec. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem beteges, sajat magamrol beszelek , azt hittem elmulik mostmar 18 vagyok es meg midnig ezt csinalom. fogadd el igy magad
2009. dec. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem beteges, vannak ilyen emberek, ne félj meg fogod találni az igazit és érezni fogod ki az. Addig meg miért ne álmodozhatnál? Semmi rossz nincs ebben :)
2009. dec. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ki a kérdést.. :)én is ilyen vagyok sajnos...
2009. dec. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
egyaltalan nem baj, addig ameg csak almodozol, ez normalis :)
2010. jan. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nagy szeretethiányod lehet. Neked is ez van csak én fiú vagyok. A rossz csak az, hogy én félek ezekhez a lányokhoz odamenni, de nagyon. Olyan, mintha a halálba mennék. Szóval biztos, hogy nem egészséges.
2010. jan. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akár én csak én fiú vagyok, és a lányokat... nagyon rossz nem ajánlom szokj le róla, nekem is azt kéne.
2010. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem baj épp, csak jobb lenne ha nem csak álmok maradnának ezek az álmok. de ez amugy normális, én is ilyen vagyok csak fiu, de sajnos mindig csak álmodozok :(
2010. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én is ilyen voltam....aztán találkoztam valakivel, szerelmesek lettünk, hamarosan jött a baba, azt hittem, megnyugodtam, de nem.....nagyon rossz, újra csak hódítani szeretnék, és új izgalmakra, lángoló szerelmekre vágyom... Én csak azt tudom tanácsolni neked, hogy minél később állapodj meg vki mellett, addig pedig mindent bele......!!!!!!!
2010. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pont, hogy a valóság elől való menekülés. Te nem egy igazi embert, akarsz szeretni, hanem egy eszményképet. És ha megkapod az igazi embert, akkor tovább kell menned. Ez valamilyen védekezés. A szeretet elől, vagy hogy igazán megnyílj a másik embernek.
2010. jan. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!