Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban káros lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban káros lehet, a napi MSN-ezés?

Figyelt kérdés
Ugy értem, mennyivel lesz a párkapcsolat unalmasabb ,ha MSN-en folyton egymással beszélnek?
2010. ápr. 6. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom, hogy nagyon káros. Kell néha külön lenni, úgy megmarad a vágy, egy kis hiányérzet nem árt meg, nem jó mindig ott lenni a másiknak. Inkább ritkábban, de élőben találkozzatok! Az sokkal jobb úgyis :)
2010. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor kell msn-en beszélgetni, ha élőben nem tudtok egymással, és ha személyesen beszéltek akkor nem lehet gond az msn-en való beszélgetéssel sem. :)
2010. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az azonnali hozzászolásokat, és értelmes válaszokat!


Csak azért kérdem, mert párommal szakítottam. Azaz ő szakított velem. És azt mondta ha ugy érzi majd ujrakezdhejtük. De eleinte szünettel indult, hogy nem találkoztunk de MSN-en beszéltünk. És anyám azt mondta , ha még ottse szakítjuk meg a kapcsolatot akkor sose fogok neki hiányozni. És háth történt utána egysmás amitől utálattal váltunk el egymástol, ezért töröltük tiltottuk egymást. Majd én ugy álltam hozzá , hogy ennek vége. Aztán egy hétre rá felkeresett engem, hogy nem MSN-ezünk? Meg hogy hiányzok neki, és hogy szeret...stb...ezért kérdem, hogy télleg monotonná tudja tenni a kapcsolatot?

2010. ápr. 6. 22:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudok párommal naponta találkozni, igy skype-zni szoktam vele (olyan mint az msn) és nekem igy is nagyon hiányzik. De ez persze emberfüggő.
2010. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én szinte minden nap beszélek msn-en a barátommal:) Az igazság az h nem tudunk minden nap találkozni, sőőőt...És ha nincs velem..Mikor csak egy órája ment el már akkor hiányzik:) Van, hogy csak 10 percet beszélünk, van h többet.. de nekem szükségem van arra h tudjam, h telt a napja, milyen hangulatba van:) Nem hinném h ez befolyásolja a kapcsolatunkat.De elképzelhető h ez csak a mi esetünkben van így:)
2010. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem ártott. 4 éve vagyunk együtt, hétvégén találkozás, hét közben este 1-2 óra MSN, vagy telefonálás, ha hallani akarjuk egymás hangját.
2010. ápr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Világos! Az én esetemben minden nap beszéltem a párommal déltől estig, olykor hétköznap is taliztunk, és hétvégén is
2010. ápr. 6. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!