Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődtem meg?

Figyelt kérdés
Barátom kapott üdülési csekket (csak Magyarországon lehet felhasználni és névre szóló, nem lehet eladni) 70000 Ft-ért. Régóta terveztük, hogy megyünk Görögországba nyaralni. Mondta, hogy előtte menjünk el valahova pár napra Mo-n. Elkezdtük nézegetni a szállodákat, erre közölte, hogy egyébként ő az én részemet nem fogja kifizetni a csekkből. Én erre mondtam, hogy akkor ne menjünk, csak külföldre, mert nekem nem lesz pénzem 2 nyaralásra (ezt ő is tudta). Erre azt mondta, hogy akkor menjünk egy hétre Magyarországra, Görögországba most ne. Mondtam neki, hogy felejtse el.. most azt se tudja, mire fogja költeni, inkább minden hülyeségre, minthogy ketten elmenjünk belőle nyaralni. Ez nekem eléggé rosszul esett, meg is sértődtem, amikor elmondtam mi a bajom, kiakadt, hogy hogy képzelem, hogy követelem, hogy fizessen ki nekem a csekkből egy két-három napos nyaralást. Én nem követeltem, csak rosszul esett, mert nekem az lenne a teljesen egyértelmű, hogy kifizetem a páromnak is az üdülési csekkből, ha nincs pénze, és el akarok menni valahova.. Ezt azóta se tudtuk megbeszélni, nem érti, mi a bajom, én meg nem értem, mit nem lehet ezen érteni.
2009. aug. 13. 23:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Mi idén szintén eljátszottuk ezt a cirkuszta csekk miatt szintén 70k Ft értékben kapott fater és az 1ik akart menni nyaralni a másik nem végül nagy herce hurcával elmentünk, de az már szégyen h a palid nem fizeti neked a csekkből a nyaralást..
2009. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Hát, én is megsértődtem volna a helyedben.
2009. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Miota vagytok egyutt?
2009. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
2,5 éve
2009. aug. 13. 23:28
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
sztem jogosan sértődtél meg.
2009. aug. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Akkor egy barom.Engem ennyi ido utan Elbara vitt,kocsit vett es laptopot.Mi 8 eve vagyunk egyutt.Azota megkerte a kezem is.
2009. aug. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Winner of Royal Hill ***** válasza:
75%

Ez nagyon gáz...

Az ilyen szarrágótól jobb minnél előbb megszabadulni...

25/L

2009. aug. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Jogos a részedről sztem, nagyon is!! 2 és fél év azért nem semmi.. Én tuti kifizetném a barátomnak, ha ilyen lehetőségem lenne!!
2009. aug. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%
nem értem. te mivel járulsz hozzá a nyaraláshoz?
2009. aug. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A barátommal 6 hete vagyunk együtt. Megyünk kirándulni a hegyekbe, nekünk még utazási csekkünk sincs, de ígyis fizeti a részemet.(Az persze más dolog, hogy majd én ezt neki valahogy meghálálom:)

De a 2,5 év...hát durva, mit ne mondjak...De úgy sem érti a problémádat így szerintem hiába koptatod neki a nyelved.

L, 18

2009. aug. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!