Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan sértődtem meg rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődtem meg rá, vagy hisztérika vagyok?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élek a barátommal 1 éve. Most bejelentette, hogy az őszi szünetben 3-4 napot a barátaival töltene - ami egyenlő azzal, hogy 2 hónapig nem találkoznánk, mert nincs lehetőség. Megsértődtem, Ő írt sms-t, hogy döntsem el mit akarok, és hogy mi az, hogy már az is bűn, hogy ki akar kapcsolódni a haverjaival...(akikkel amúgy sztem simán találkozhatna...) Már nem szeret? Úgy érzem nem akar velem lenni már...


16 L és 16 F


2010. szept. 21. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ez lenne az a pár nap amit együtt tölthetnénk. Így tényleg úgy jön le hogy elege elt a távkapcsolatból
2010. szept. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki őszintén, hogy ezt milyen rosszul éled meg, hogy csalódtál, és úgy érzed nem vagy fontos a számára. Azután csak kiderül, hogy ő mit gondol erről. Néha a pasik fejében elég fura dolgok vannak. ;)
2010. szept. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Érdekes...Távkapcsolatba éltek keveset találkoztok és akkor ő az őszi szünetben sem szakítana rád időt? Szerintem eleget tud lenni a barátaival mivel sok szabadideje van legalábbis veled keveset találkozik ebből gondolom hogy a barátaira sok ideje van. Lehet hogy van valami gebasz a dologba... Kérdezz rá.
2010. szept. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!