Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan sértődtem meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődtem meg hogy nem vett ajándékot?

Figyelt kérdés
Két hete szakított velem a barátom, 5 évig éltünk együtt (igaz, az én hibámból szakítottunk, csalódott bennem és állítólag kiszeretett belőlem). Most ahogy elköltöztem tőle, mivel idén már nem találkozunk, átadtam neki a karácsonyi ajándékom. Ő viszont semit nem adott nekem, még csak annyit sem mondott, hogy "Boldog karácsonyt". Nagyon rosszul esett, mert nem váltunk el haraggal, és én olyan szeretettel vettem neki az ajándékot...:(
2010. dec. 17. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 hete szakítottatok, akkor ne csodálkozz, még nagyon mélyek a sebek egy 5 éves kapcsolat után, most épp próbál téged elfelejteni, és ezért nem vett ajándékot, neked sem kellett volna venned neki.
2010. dec. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hülye!!!

Lehet, hogy ő egy hét múlva szerette volna neked megvenni az ajándékodat...

2010. dec. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hülye!!! Miből gondolod hogy ilyen szakítás után vesz ajándékot? (előzőnek)
2010. dec. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Moszuke ***** válasza:

de g*ci vagy... tudod mit adtál neki? egy tárgyat amire ha bármikor ránéz feltépődnek a lelki sebek!

:))

szegénykém:) remélem kidobta még aznap...


azé néha gondolkozz már mit cselekszel... egy férfi nem mutatja ki sosem ha fáj neki valami.. de attól még fáj... teccik érteni?-.-"

22/f

2010. dec. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha megbántottad nagyon és azért mentetek szét, akkor ne várd, hogy még meg is fog téged ajándékozni. Valószínűleg le akarja zárni ezt a kapcsolatot.
2010. dec. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Másképp közelítem meg.

Semmi értelme azt kérdezni egy kapcsolatban, hogy jogos-e a sértődés. Önsajnálatra, vádaskodásra, további kapcsolatrombolásra alkalmas az ilyen kérdésfeltevés, de kapcsolatépítésre, a dolgok javítására aligha. Egyszerűen nem szerencsés így feltenni a kérdést.

2010. dec. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy együtt is éltünk már 4 éve, barátként váltunk el, én még mindig szeretem és szeretném újrakezdeni, és ezt ő is tudja. De most időt kért, ezért kérte, hogy költözzek el...:(

Mindegy, nekem rosszul esett :(

2010. dec. 17. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!