Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt igaza? Jogosan sértődtem meg?

Figyelt kérdés

A párom külföldön dolgozik. Mikor hazajön nagyon jól megvagyunk, de ha kint van egyfolytában veszekszünk. (1-2 naponta összeveszünk) Legutóbb azon hogy kérdeztem hogy az exével vagy velem volt-e jobb, de nem válaszolt, mert nem akarja belekeverni a múltat. Ill nem hasonlítgat (dehogynem mert előtte mondta hogy eddig én tetszek neki legjobban külsőre). Összevesztünk, írtam hogy mennem kell (nem azért mentem el hanem dolgom volt), mire azt mondta hogy ha ezért megyek el nem tud rá mit mondani. Lebunkóztam mert még azt is mondta hogy biztos direkt vitázok vele folyton. Nem kért még bocsánatot és én se bár kibékültünk. Felhozzam neki hogy ideje lenne bocsánatot kérni? (annak ellenére hogy kibékültünk)

Jogosan sértődtem meg ezen? (ink. azon hogy direkt vitázom)


2011. febr. 11. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

De minek kérdezel ilyeneket? Tudom nehéz én is szeretem megkérdezni, de legyen annyi elég, hogy veled van most, tehát veled jó. Ilyen egyszerű!

Egyébként szerintem is ő úgy értelmezi, hogy direkt vitázol, Te pedig valószínűleg csak pozitív megerősítést vársz, de ő ezt nem tudhatja, amíg nem mondod el neki!

Én is lány vagyok, és kérdezek ilyeneket, de azt mondom talán Neked kéne bocsánatot kérni először és elmondani miért nyaggatod ilyen kérdésekkel!

2011. febr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell felhozni a multat.Én is szoktam beszélni a férjemmel,milyen volt a volt nőjével,de nem akkor mikor távol van tőlem és hiányzom neki hanem ha éppen együtt fürdünk és dumcsizunk a gyerekkori életünkről.De ennyi,néha jokat nevetünk magunkon.Nem fontos kivel mit mikor csinált az a lényeg velem van és engem szeret
2011. febr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem jogosan. Hiányzol neki és ilyen baromságokat tudsz kérdezni? Nézd, nyilván neked nem jó ez a távkapcsolat, feltehetően neki sem. Vagy old meg, hogy kimehess utána, vagy úgyis rámegy a kapcsolatotok. Vannak, akiknél ez működik, szerintem Ti nem ilyenek vagytok. Milyen gyakran tudtok találkozni?
2011. febr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez hiszti volt a részedről, nem volt jogos egyrészt ilyen kérdést feltenni neki, aztán meg, amikor nem válaszolt, akkor meg besértődni. Ha nem tudsz felnőtt emberként viszonyulni a kapcsolathoz, akkor hagyd a fenébe...
2011. febr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kértem, és ő is hogy megbántott. Most szent a béke =)
2011. febr. 12. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!