Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan féltékeny?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom egy fiú (hívjuk Tamásnak), akivel immáron 8 éve ismerjük egymást, sose volt köztünk semmi komoly, bár ő egyszer bevallotta, hogy szerelmes belém, de ez régen volt már és azt mondta, hogy jelenleg csak barátként tekint rám.

Most van egy párkapcsolatom, és a barátom nagyon nem nézi jó szemmel, hogy közös programokat szervezek Tamással (mozi, kézimeccsek, közös ebédek, stb). Már 2 napja nem beszél velem, mert Tamással elmentem megnézni az új James Bond filmet. Tudja, hogy csak barátok vagyunk, hiszen nekem Tamás olyan, mintha a testvérem lenne, sokat tud rólam és sok nehéz helyzeten átsegített ezért nem szeretném Őt elhanyagolni, de a barátomat sem szeretném megbántani. Egyébként a barátomnak bemutattam már Tamást, de nagyon lekezelő volt vele.


2012. nov. 11. 11:35
 1/7 omba ***** válasza:

S ugyan mire föl kezeli le Tamást a barátod?

Ha belegondolna, Tamás sokkal jobban ismer téged, mint ő.

Vagy ez nem is szempont?

2012. nov. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolkodj fordítva! Neked jól esne, ha a barátod egy másik lányt vinne el moziba, ebédelni, vacsorázni? Nyilván te is féltékeny lennél nemde?

Egy párkapcsolat olykor arról is szól, hogy a baráti kapcsolatokat át kell rendezni és máshova kell vinni a találkákat. Nem egy sötét és csöndes moziterembe, hanem egy világos és népszerű szabadtérre pl, sétálni egyet a nyílt utcán, ilyesmik. Emellett pedig korlátozni a találkákat. Nem kell mindennap, bőven elég heti vagy kétheti egy alkalom.

2012. nov. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Egy görény vagy ha ilyeneket csinálsz más pasival,miközben van barátod :)! Písz
2012. nov. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Görénység moziba menni, meg megenni egy hamburgert 2 óra között? Soha életemben nem közelítettem "úgy" Tamás felé, én szeretem a barátomat, sose csalnám meg.
2012. nov. 11. 12:01
 5/7 anonim válasza:
Szerinted a barátod mit gondol,mit csináltok a moziba ketten?Jogosan féltékeny.Nem tudom mit szólnál hozzá,ha ő elmenne 1-2 csajjal mozizgatni,meg kajálgatni..
2012. nov. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
na figyi. kompromisszumokból áll egy kapcsolat. barátod nem tudja hogy miként tekint rád Tamás, amúgy meg szerintem fölösleges lánynak az ilyen közeli fiúbarát, mert arra ott a barátod. jogosan féltékeny igen.
2012. nov. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hanariko ***** válasza:

lehet hogy te úgy tekintesz erre a Tamásra, mint testvérre/haverra akivel bedobsz egy hambit vagy vmi, de gondolj bele tényleg a fordított helyzetbe.

A barátod am tudja hogy ez a Tamás szerelmet vallott neked anno? Mert akkor meg még érthetőbb a reakciója, ki az az épeszű aki ezek után elhinné hogy nem akar semmit tőled? (még ha te tőle nem is akarsz valóban semmit)

2012. nov. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!