Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan féltékeny a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan féltékeny a barátnőm?

Figyelt kérdés

1 éve bérlünk egy ismerős egyetemista lánnyal egy lakást.

Úgy gondoltuk,hogy egyedül nehéz lenne fizetni a lakást rezsit stb...Így ketten kivettünk egyet.Felesbe fizetjük a bérleti díjat,kaját,rezsit stb... Én dolgozok,és hétvégenként végzem a második szakmám.Így ő szokott főzni.Én takarítani.Ismerőst csak úgy szoktunk felhozni,ha ellőtte szóltunk a másiknak.Együtt szoktunk eljárni vásárolni.Egyszer elmentem neki este gyógyszerért amikor megfázott.Semmi komolyabb nem történt eddig köztünk.Csak egy lakásban lakunk.

Pedig a barátnőm ezzel húzza az agyam.Hogy olyan mint egy feleség.Miért nem viszem fel őt sosem stb..

3 hónapja járunk.Nem értem miért féltékeny.Mondtam neki,hogy semmi nem történt köztünk a lánnyal és nem is fog.Ha felhozom a lakásba,akkor meg úgy bánik a lakótársammal mintha cseléd lenne.

Joggal féltények a barátnőm?18 éves

F20


2012. aug. 21. 18:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, eléggé zavarhatja..pláne ha itt is úgy írod a dolgokat h EDDIG nem történt semmi..
2012. aug. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

engem is nagyon zavarna...

18/L

2012. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
hát én sem bíznék a másikban mivel egy másik csajjal élsz meg ha csak 3 hónapja vagytok együtt meg pláne
2012. aug. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Sajnos sokat kell tenned azért, hogy ne féltékenykedjen. Én itt elhiszem neked, hogy nem történt, és nem is fog semmi sem történni köztetek, te is tudod magadról. Viszont én nemhogy a barátnőd nem vagyok, de még ráadásul fiú is, szóval az, hogy én mit hiszek a barátnődnek nem számít:D

Szóval ha innen kívülről, racionálisan nézem a dolgot, nem jogos a féltékenykedés. Neki belülről már más a helyzet:( Nem vagy könnyű helyzetben, mert ha megkéred, hogy ne viselkedjen lakótársaddal csúnyán a barátnőd, akkor tuti kivágja a hisztit.

Szóval vagy majd lecsillapodik, és elhisz neked, hogy nem véletlenül jársz vele. Vagy szakítani fogtok. Vagy más albérletbe költözöl, srácokhoz.

2012. aug. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tudom miről van szó. Párom hotelban lakott fősuli alatt, mellette levő szobában 3 csaj..este ittak, net lszr se volt, nem tudtunk msn-zni se, és hozta haza a sznapi ajándékokat amit tőlük kapott, és az én képeim mellett találtam róluk fotót..kicsit furákat..Megbeszéltük, bízni teljesen nem tudok egy két afférja miatt, de ez van. Minden este szorongok hogy mi történhetett 2 év alatt vele tőlem 360 km-re..
2012. aug. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Nem bízik benned eléggé.
2012. aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nem fog menni. Olyan a helyzet, mintha a lány, akivel együtt élsz a feleséged lenne, azt leszámítva, hogy nincs köztetek szex. Ha magadért állsz ki ebben a helyzetben a barátnőd előtt, az egyenlő azzal, hogy azt a másik lányt is véded. Rámegy a kapcsolatod.

És vajon miért nem viszed fel a barátnődet? Kivel vagy ebben a helyzetben tapintatos? Vajon a lány, akivel együtt laksz érez irántad valamit? Stb Stb.

2012. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Bár én elhiszem, hogy te nem akarsz semmit, meg talán a lakótársad se, de ha a barátnőd lennék, engem is zavarna.

Egész egyszerűen zavaró a tudat, hogy a pasid egy csajjal él együtt, aki nem te vagy és nem is az anyja...

Ezzel nem igazán lehet mit csinálni, hiába a racionalitás, akkor is zavaró, én megértem, hogy féltékeny.

21L

2012. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
akkor mit tehetnék?a lakótárssal csak barátok vagyunk semmi több.
2012. aug. 21. 20:45
 10/29 anonim válasza:
Nincs arra lehetőség, hogy egy fiúval költözz össze ? ÉN el sem kezdeném egy olyan emberrel, aki este másik csajhoz megy haza. Elhiszem, hogy csak barátság van köztetek a lakòtàrssal, de ezt egy lánynak rettentő nehéz elfogadni. Ha szereted a barátnődet, tedd meg érte, hogy elköltözöl. 17/L
2012. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!