Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan féltékeny a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan féltékeny a barátnőm?

Figyelt kérdés

1 éve bérlünk egy ismerős egyetemista lánnyal egy lakást.

Úgy gondoltuk,hogy egyedül nehéz lenne fizetni a lakást rezsit stb...Így ketten kivettünk egyet.Felesbe fizetjük a bérleti díjat,kaját,rezsit stb... Én dolgozok,és hétvégenként végzem a második szakmám.Így ő szokott főzni.Én takarítani.Ismerőst csak úgy szoktunk felhozni,ha ellőtte szóltunk a másiknak.Együtt szoktunk eljárni vásárolni.Egyszer elmentem neki este gyógyszerért amikor megfázott.Semmi komolyabb nem történt eddig köztünk.Csak egy lakásban lakunk.

Pedig a barátnőm ezzel húzza az agyam.Hogy olyan mint egy feleség.Miért nem viszem fel őt sosem stb..

3 hónapja járunk.Nem értem miért féltékeny.Mondtam neki,hogy semmi nem történt köztünk a lánnyal és nem is fog.Ha felhozom a lakásba,akkor meg úgy bánik a lakótársammal mintha cseléd lenne.

Joggal féltények a barátnőm?18 éves

F20


2012. aug. 21. 18:30
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
nem igazán költöznék el.megszoktam már
2012. szept. 2. 17:43
 12/29 anonim ***** válasza:
Akkor így viszont más a helyzet, ha "már megszoktad" és ezért nem költözöl. A kompromisszum fogalmát ismered? Én hajlandó voltam másik városba költözni barátnőért. Te meg egy utcával nem vagy hajlandó arrébb vonszolni magad. Akkor erről ennyit. Keress olyan lányt, aki ebben a helyzetben is elfogad.
2012. szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy egyedül nem tudok fenntartani egy panelt.

Jó környéken van.ki van fizetve előre minden.

a kérdés óta.renderesen felhozom ide.De még mindig féltékeny

Tudom jogos.de mást még nem tudok csinálni

2012. szept. 2. 20:07
 14/29 anonim ***** válasza:

Értem, szóval hirtelen ki lett fizetve, mert eddig még csak megszoktad. Na mindegy. Hülye indokokból nekem is elegem lenne a barátnőd helyében:)

Nem mondtam egy szóval sem, hogy egyedül költözz el. Biztosan vannak olyan albik is, amikben fiúk laknak, és az egyik szobába be tudsz költözni.

2012. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
jóba van a csajjal?
2012. szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

úgy tűnik elköltözik a lány.Tegnap este mondta,hogy nem szeretné hogy miatta menne tönkre a kapcsolatom.

mert látta,hogy a barátnőm ideges a helyzet miatt.

Így közelebb költözik az egyetemhez.

Hát nem tudom kicsit vegyes érzéseim vannak emiatt :/

2012. szept. 3. 19:13
 17/29 anonim ***** válasza:
Engem tuti zavarna, mégha tudnám is hogy nincs semmi, akkor is bármikor lehet valami.. ha megbíznák benne, akk is zavarna.
2012. szept. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Mit értesz vegyes érzések alatt?
2012. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Elsőre rávágtam volna, hogy igen, jogosan.

De elolvastam a válaszaid. És csak megerősítette, NAGYON IS JOGOSAN. Te nem akarsz szabadulni ettől a lánytól. Jöhetnek a kifogások, de ez az igazság...

2012. szept. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

valóban nem szeretném,hogy elmenjen.Hiába,vele éltem 1 évet.

Ez így nagyon össze zavar.

Nem tudom mit érzek.Egy oldalról,hogy szeretem a barátnőm.A másikról,pedig a lány iránt valamit....

Nem jó ez így.nagyon elcsesztem

2012. szept. 6. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!