Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan féltékeny a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan féltékeny a barátnőm?

Figyelt kérdés

1 éve bérlünk egy ismerős egyetemista lánnyal egy lakást.

Úgy gondoltuk,hogy egyedül nehéz lenne fizetni a lakást rezsit stb...Így ketten kivettünk egyet.Felesbe fizetjük a bérleti díjat,kaját,rezsit stb... Én dolgozok,és hétvégenként végzem a második szakmám.Így ő szokott főzni.Én takarítani.Ismerőst csak úgy szoktunk felhozni,ha ellőtte szóltunk a másiknak.Együtt szoktunk eljárni vásárolni.Egyszer elmentem neki este gyógyszerért amikor megfázott.Semmi komolyabb nem történt eddig köztünk.Csak egy lakásban lakunk.

Pedig a barátnőm ezzel húzza az agyam.Hogy olyan mint egy feleség.Miért nem viszem fel őt sosem stb..

3 hónapja járunk.Nem értem miért féltékeny.Mondtam neki,hogy semmi nem történt köztünk a lánnyal és nem is fog.Ha felhozom a lakásba,akkor meg úgy bánik a lakótársammal mintha cseléd lenne.

Joggal féltények a barátnőm?18 éves

F20


2012. aug. 21. 18:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Gondold végig ezt az egészet, olvasd el a saját válaszaid... Neked nem egyértelmű?
2012. szept. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

igazad van.Tiszta fejjel átgondolva valóban.A lakótársamat szeretem.

ez így ajj.Elrontottam mindent.

2012. szept. 6. 21:12
 23/29 A kérdező kommentje:
egyenesen beszéljek mind2 lánnyal?Mondjam el a színtiszta igazat?
2012. szept. 6. 21:13
 24/29 anonim ***** válasza:
Hát nincs más választásod. Nem mondom,h megfogják érteni...foleg nem a baratnod, mivel úgy fogja érezni, h beigazolódott a gyanúja... De mindenkinek az lesz a legjobb, ha minnél elobb pontot teszel az ugy végére.
2012. szept. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
Na mi lett? :)
2012. szept. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Elmondtam nekik.A barátnőmmel emiatt szakítottunk.Szegényt sajnálom.

A lánynak is elmondtam mint érzek.Majd mondtam neki,hogy pár napig elmegyek.Kis gondolkodási időre.

Utána egy havernál laktam pár napig.Majd vissza mentem,és egy hosszú beszélgetés után abba maradtunk,hogy folytatjuk tovább.A többi meg majd alakul kettőnk között.

Valamit érez.De nem szeretném 2 nőnek is össze törni a szívét.

Eléggé hülye voltam,amikor ezt elkezdtem....

2012. szept. 24. 17:14
 27/29 anonim válasza:
Csak az volt hulye dolog, hogy elvartad volna a bararnodtol, hogy elfogadja, mikir te is tudtad, hogy mi a nagy helyzet. De lehet hogy meg jo vege lesz. :)
2012. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Már az is fura, hogy csak lakótársak vagytok, de együtt mentek el bevásárolni, mintha egy pár lennétek! Már nem azért, de ha egy szerelmespár együtt lakik, akkor se járnak mindig együtt boltba! Hanem éppen akinek van rá ideje. Meg főzni nincs időd, de vásárolgatni meg van?
2012. okt. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Hétvégenként vasárnap szoktunk nagy bevásárlást végezni
2012. okt. 10. 18:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!