Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok ennyire full...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok ennyire full féltékeny? Mit tehetnék ellene?!

Figyelt kérdés

szoval barátomnak van 2 jó lány barátja, ami eddig még nem is lenne gond, csak az a gáz h tudom h mindkettő bejön neki (ő azt mondja csak bejött), és osztálytársak ... de! mindkeettővel smárolt is ... és áááhh....mikor fb-n is látom h irt vmelyik csaj üzifalára v akármi, annyia ideges vagyok, és fúúú.... és úgy gondolom nem csalna meg, de akkoris nekem ez igy nagyon rossz h ilyen kapcsolatban van velük...:/ hihetetlenül féltéken vagyok. neki nem hisztizek ennyit emiatt, mert nem akarom ezzel elb*szni a kapcsolatunkat, mert naggyon szeretem, de igy meg engem tesz tönkre ez az érzés.. /másfél éve vagyunk együtt./

legszivesebben megkérném, hogy ne barátkozzon velük ennyire v nemtom dehát ezt sajnos nem tehetem..:SS

és szerintem nem benne, hanem inkább magamban nem bízom...

na szerintetek?:/


2012. ápr. 1. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:

na szerintem,ha annyira tetszene neki a 2 csaj,akkor lehet velük (vagy egyikőjükkel) lenne és nem veled

de veled van nem?ne agyalj ezen,nem éri meg

2012. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
töröld magad FB-ról és nem fogod látni mit írogat.. :))
2012. ápr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen erre már énis gondoltam.. dee ez nem mgoldható.:D annyit viszont sikerült elhatároznom, hogy nem nézem az adatlapját(barátomnak)..és már hetek óta rá se nétem:)) igy megkimélem magam pár féltéenyési rohamtól..csak az a baj, hogy ugye kezdőlapon is kint van automatikusan néhány olyan dolog ami Vele történik és engem az féltékennyé tesz..:/
2012. ápr. 1. 10:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna, de ha nincs semmi más egyéb közöttük, csak tényleg úgy látod, hogy barátság, akkor el kell fogadd. Próbáld meg erősíteni inkább az önbizalmad. 1,5 éve vagytok együtt, ez már elég szép idő és igaza van az előttem szólónak, hogy akkor valamelyik másik csajjal lenne. Az jó, hogy neki nem mondod, hogy féltékeny vagy. Esetleg javasolhatnád, hogy csináljatok valami közös programot a lányokkal, hogy megismerd őket és akkor lehet megnyugszol, mert rájössz tényleg nem jelentenek veszélyt a kapcsolatodra. Még az is lehet, hogy barátnők lesztek. Én már csináltam ilyet és mindig nyugodtabb voltam, ha tudtam, hogy kivel állok szemben, jobban bele lehet látni abba, hogy milyen kapcsolat van közöttük, ha látod, hogy hogyan viselkednek egymással személyesen.
2012. ápr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

uhhh hát barátnők azért tuti nem leszünk .. de amúgy egyszer már volt olyan h közösen taliztunk, egy nagy csapattal, ahol az a 2 csaj is ottvolt..és akkor semmi olyan nem volt ami miatt féltékenykedhettem volna, de nem volt olyan jó érzés sem h ők is ottvoltak..de legalább 'megismertem' őket..

és mondjuk mostanság mondja barátom h nem olyan jó a kapcsolatuk, de fb-n ez mégse igy látszik...

tudom, hogy gonosz vagyok, de annyira örülnék ha vége lenne a barátságuknak..:/ vagy csak h legalább ne legyenek ennyire jóban.:/

2012. ápr. 1. 10:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Látod, akkor volt már személyes tapasztalat, hogy nincs semmi köztük. Próbálj meg nem agyalni rajta folyton. És ne zaklasd vele a barátodat, ne is hozd szóba ezt a 2 lányt. Ha esetleg magától mond róluk valamit, akkor óvatosan kérdezhetsz. Tudom, hogy nagyon nehéz, én is nagyon agyalós vagyok.
2012. ápr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem van egy csomó lány barátom és természetesen a többség vonzó, tehát akár lehetne is közöttünk valami. De nincs, mert van barátnőm. A barátnőm pedig ugyanúgy szól, ha valamelyikükkel régen találkoztam, mintha egy fiú haverom lenne.

Semmi oka féltékenykedni és nem is az. A féltékenykedése viszont fordítva sülne le.

2012. ápr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

igen olyan is szokott lenni, hogy ő kezd róluk mesélni .. de legtöbbször olyat amiről tudja h én örülök neki, mert valami rossz velük kapcsolatban..:DDD:$ de aztmire értetted, hogy kérdezhetek óvatosan?

/köszönöm amúgy a válaszaid:)/

2012. ápr. 1. 11:09
 9/9 A kérdező kommentje:
fúúú mostmeg véletlen mit találtam?!:@ fb-n kép közösen, barátom + 2 oldalán hozzábújva az a 2 r*banc.... és ez nem régi kép:/ ááhhh.
2012. ápr. 1. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!