Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltékeny vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny vagyok a páromra! Mit tehetnék, hogy ne legyek ennyire őrülten féltékeny?

Figyelt kérdés
22 évesek vagyunk, 1 éve vagyunk együtt. Tudom, hogy szeret engem, de azt is tudom, hogy ha elmegy bulizni, akkor gyakran flörtölget más lányokkal. Ráadásul az exbarátnője is vissza akarja szerezni... Ezért sokszor kiborulok, ha bulizni megy. (Azért megyünk sokszor külön bulizni, mert ő másik településen lakik, és sokszor nem megoldható, hogy együtt menjünk el.) Általában csak magamban rágódok itthon, hogy épp mit csinálhat, de olyan is van, hogy neki mondom, hogy mennyire kivagyok a nőktől körülötte. Mit tehetnék, hogy ne őröljön fel engem ez a borzasztó érzés? És a kapcsolatnak is rosszat tesz ez, tudom jól...
2011. ápr. 22. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

a féltékenység általában a bizalmatlanság jele:

vagy benne nem bízol

vagy magadban


el lehet dönteni

2011. ápr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok mindent ilyen helyzetben nem tehetsz. Igyekszel bízni benne...Beszélj vele, mondd el neki, hogy mi zavar. Talán megérti és ritkábban megy nélküled buliba. Viszont ha meg akar csalni, akkor úgy is meg fog...ez ellen sajnos nem tudsz mit tenni. A hűséget (és bármilyen más érzést/cselekedetet) nem lehet ráerőszakolni senkire.
2011. ápr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 éve vagytok együtt....


1 év nem volt elég ahhoz, hogy kiismerjétek egymást!

Ha ismernétek egymást és igazán szeretnétek egymást ami a bizalomhoz is vezet akkor nem lennétek ilyen féltékenyek egymásra!


Ha felmerül az h valaki féltékeny, akkor lehet, hogy meg is van rá az oka....

2011. ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így jár az, aki egy alfa hímmel kavar.
2011. ápr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit takar a flörtölget? Én is szoktam vihorászni más fiúkkal, poénkodás...de hozzám nem érhet, meg semmi nagyobb lépés.
2011. ápr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!