Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés

a barátnőm találkozott egy fiúval.aznap találkozhatott volna velem is, de nem találkoztunk aznap.erre a fiúra már régebben féltékeny voltam, és szóvá is tettem.haverom mondta, hogy látta a barátnőmet valakivel, és szerintem ugyanaz volt.de ha rákérdeznék szerintem aztmondaná hogy csak haverok.amúgy a gyereknek van barátnője.a barátnője meg olyanokat ír ki facebook-on, mintha valami nem tetszene neki, a barátjával kapcsolatban.szerintetek?

17/f

1 év 1 hónapja vagyunk együtt



2012. nov. 5. 19:17
 1/7 A kérdező kommentje:
.
2012. nov. 5. 19:17
 2/7 anonim ***** válasza:

Jogosan vagy féltékeny.Írj a srác barátnőjének,hogy ő mit gondol erről.

de a legjobb lenne ha egyenesen a barátnődet kérdeznéd

2012. nov. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
jogos, de nem kell túlzásba esni. beszéljétek meg a barátnőddel normális emberek módjára
2012. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kérdezz rá a barátnődnél hogy miért a srácot választotta helyetted...szerintem ez nem normális hogy más sráccal kettesben találkozgat
2012. nov. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A féltékenység nem vezet sehova. Sőt rombolja a képet. Bár nem tudhatod, hogy régi ismerőse, vagy csak haveri barátja. Én várnék vele, hogy mi fog történni. Azaz szemlélődnék és majd ha megcsal, akkor dobhatod ki az ajtón.


Ha féltékeny vagy, az azt jelenti, hogy fügsz a lánytól. Legyél VÉGRE TÖKÖS FÉRFI és LEGYÉL KÉPES kipenderíteni az ajtón, ha nem tetszik.

2012. nov. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és ha rákérdezek?
2012. nov. 5. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem jogosan vagy féltékeny. Haverok és kész.

Megesett még anno amikor együtt voltunk a volt barátommal, hogy mondta hogy találkozzunk, de én meg megmondtam neki, hogy nem lehet mert találkozok az egyik barátommal(aki az egyik legjobb fiú barátom, viszont a barátom nem nagyon bírta, mint később megtudtam), de nem problémázott rajta, kerestünk más időpontot és kész.

2012. nov. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!