Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mi az, ami igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi az, ami igazán megfog titeket egy pasiban? Milyen tulajdonságokra buktok a leginkább?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 10:47
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
Szeretnèk kort kèrni ha lehetsèges!
2012. nov. 11. 12:58
 42/50 anonim ***** válasza:
Kérdező: vicc volt. :) Én egyébként békés vagyok, elnézést is kértem, amikor félreértettem. :)
2012. nov. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Részemről 29 vagyok. :)
2012. nov. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
most is békés :D na megyek mert dolgom van. tipikus nő. Hall egy véleményt, egyből elkezd kötekedni :) ja, és az is feltűnő, hogy ő mindenben annyira szuper, tapadnak rá a férfiak. Viszont amiket írsz, azok nem állnak meg. Én sem vagyok egy alárendelt fajta, van is elég bajom belőle. Most kezdtem el rajta gondolkodni, hogy mi lenne ha megadnám a férjemnek azt a boldogságot, hogy hagyom hogy férfi legyen, és elkezdek szót fogadni neki. A kérdezőnek sok sikert, remélem én is hozzájárultam valamivel a kérdéséhez.
2012. nov. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

Nem kötekedtem, hanem értelmeztem, amit írtál. Nem annak lett szánva- az más kérdés, hogy te esetleg túlérzékeny vagy. ;)


Mondjuk úgy, kicsit csipkelődtünk egymással. :)


"most is békés :D na megyek mert dolgom van. tipikus nő. Hall egy véleményt, egyből elkezd kötekedni :) ja, és az is feltűnő, hogy ő mindenben annyira szuper, tapadnak rá a férfiak."



Leírtam, nem muszáj elhinni.

Hidd el, számomra soha nem volt ez annyira jelentős, mint mondjuk számodra.

Mert mi lenne, ha nem "tapadnának"? :) Semmi. :)


"Viszont amiket írsz, azok nem állnak meg. Én sem vagyok egy alárendelt fajta, van is elég bajom belőle. Most kezdtem el rajta gondolkodni, hogy mi lenne ha megadnám a férjemnek azt a boldogságot, hogy hagyom hogy férfi legyen, és elkezdek szót fogadni neki. A kérdezőnek sok sikert, remélem én is hozzájárultam valamivel a kérdéséhez."


Talán te épp az a fajta vagy, aki túlzottan függ a férfitől és minden apró kis részletet meg akar szabni neki. Na látod, én nem vagyok ilyen.

Mi szükségem lenne rá, hogy irányítsak egy férfit? Pl. mit egyen, melyik percben mit csináljon, stb. :)


"hogy mi lenne ha megadnám a férjemnek azt a boldogságot, hogy hagyom hogy férfi legyen, és elkezdek szót fogadni neki"


Talán eggyel több megunt, elhagyott feleség lenne, aki pár hónap múlva itt kesereg, hogy "de hát én egy angyali, simulékony, kedves nő vagyok, aki lesi férje minden óhaját, és felnéz rá, mégse becsülnek meg?" :)


De nekem aztán tökmindegy, a te életed. :)

2012. nov. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
én is tudnék idézgetni az írásaidból, és úgy ki tudnám forgatni, hogy a végén az egész világ egy könnyűvérű olcsó k*rvának tartana, de nem teszem. Meg van a véleményem rólad az írásaid alapján, és a hozzáállásod alapján. Nem lehetsz egy nagy észlény ami azt illeti. Végszóként ilyen olcsó vadmacskákra nem pazarolom a drága vasárnapomat, különben is a rövid körmöket szeretem, nem fogok veled civakodni:D
2012. nov. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Ja, és hamarabb leszel itt te az a nő aki azért siránkozik,hogy én milyen jó voltam az ágyban, a pasim mégis megcsalt egy kis ribanccal. Bocs de ez még kikívánkozott belőlem, ha már itt sértegetsz ok nélkül.
2012. nov. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

46: Egész nyugodtan, annak tartasz, aminek akarsz. Sosem függtem senkitől, ebbe pedig mások véleménye is beletartozik. :)

Ne haragudj, de én inkább téged néztelek "olcsó vadmacskának" első körben.


Érdekes lenne bennünket egymás mellé állítani, kinek milyen a stílusa: külső-benső terén. :)


(Nem én hoztam fel az "anyagiakat" a másik fél részéről- persze, ilyen értelemben nyilván "olcsó" vagyok, de kösz, maradok inkább így, mint hogy a külsőmet adogassam el:P)


"Ja, és hamarabb leszel itt te az a nő aki azért siránkozik,hogy én milyen jó voltam az ágyban, a pasim mégis megcsalt egy kis ribanccal. Bocs de ez még kikívánkozott belőlem, ha már itt sértegetsz ok nélkül."


Nem volt célom sértegetni.

Ebben melléfogtál, mert az ágyban is rém igényes vagyok ám. :)

Valahogy, mintha rám vetítenél mindent, ami rád igaz, de annyi baj legyen.


Valamit tisztázzunk:


Ha megcsalna, akkor se siránkoznék. Nem szokásom. Egyszerűen megmutatnám az ajtót neki, még csak nem is vonnám felelősségre (a másik nőt főleg nem, akit vinni lehet, azt had vigyék, azért nem kár).


Soha nem "r.bancozok" senkit. :) Nem az én stílusom. :)

2012. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

Egyébként sosem lehet tudni- nyilván minden benne van a pakliban. De akkor úgy jártam, kész. :D


Az olyan férfi had menjen, békével. :)

2012. nov. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

9-es válaszoló vagyok. Köszönöm a sok privátot, de sajnos (vagyis szerencsére) már foglalt vagyok. :)


Beleolvastam az érdekes párbeszédbe, nos nem megyek bele, de a véleményem sok dologban a 82%-os válaszadóéhoz áll közelebb. Persze, én sem nyomok el senkit.

De úgy érzem, épp azért tudok ilyen lenni, amilyen vagyok, mert sok dologban úgy állok a dolgokhoz, mint ő. (Nem ismétlem önmagam, a 9-es válaszban már leírtam mindent)

2012. nov. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!