Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mi az, ami igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi az, ami igazán megfog titeket egy pasiban? Milyen tulajdonságokra buktok a leginkább?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 10:47
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

Elnézést, elbeszéltünk egymás mellett. :) Félreérthető volt, nagyon másként állunk dolgokhoz. :)


"Egyébként ha már itt tartunk, szerintem sok pasinak kifejezetten visszataszító, és lelohasztó ha egyből megkap egy nőt szexuálisan. Egy okos nő az picit húzza ezt a dolgot, aztán ha így nem kell mégsem, akkor egyértelműen csak arra ment az illető. Ki hogy adja el a pics*áját ingyé, ez mindenkinek a saját döntése, de persze véleményt lehet írni, én nem vagyok ellened."


Nézd, most írjam azt neked, hogy nekem soha életemben nem volt szükségem arra, hogy különösebben magamhoz akarjak "kötni" egy férfit?

Mindig engem akartak. :)


Különben az ő dolguk, ha "lelohasztó" hogy nem húzom fél évig az agyát, hanem igenis meg akarom ismerni "úgy" is.

Aztán lehet, hogy épp én mondok "nemet" neki.


Nézd, szerintem (a férfiak biztosan érteni fogják) mi más nyelven beszélünk picit.


Egyébként azoktól meg jobb is, ha megszabadul egy nő, akik pusztán abból mérik le az "értékét", mennyit váratja őket (más téren meg talán rém igénytelenek).


Utoljára: sosem zavart, kinek "mire" kellek, én egyedül is megvoltam, nem rettegtem attól, hogy "juj, majd a férfi csak szexet akar, mi lesz velem, egyedülálló nőként?"


Időm sem lett volna, építgettem az életemet, úgy voltam vele, akinek vonzó, az marad, akinek nem- úgy járt. :)

Mi van akkor, ha egy férfinak csak "arra" kellesz? Az nem is ér többet, mint hogy szexelj vele.


De van egy olyan érzésem, hogy neked a szexualitás önmagában nem is érték?

Na, számomra meg elég kiszolgáltatott állapot lenne mindenáron(!) összekötni az élethosszig tartó elköteleződéssel, mert igényes nőként igenis fenntartom a jogát, hogy ha nem működik valami, már az elején tisztázzuk és (természetesen mindkét részről!) kiszállhassunk. :)

2012. nov. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:

"Nos akkor hölgyeim, kellene egy általánosítás! Szóval ha ismerkedèsre kerül a sor akkor az önbozalom a legfontosabb nyilván, ès hogy tènyleg fèrfi legyen az illető??!!"


Én már leírtam, mi a fontos- nem csak feltétlenül ezek. Számomra fontos a külső is, a viselkedés, benső, hozzáállás, stb. :)


Legyen "férfi", de ebben a másik válaszolóval talán újra nem értünk egyet.

Például ne úgy legyen férfi, hogy határozottabb akarjon lenni nálam, vagy irányítani akarjon. :)


Más típusú nők vagyunk, na. :D

2012. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
Itt két vélemény ütközött, nem feltétlenül ellentétes, vannak különbözőségek, de lehet valahol még egyről is beszélünk. Igen talán az önbizalom, és a magabiztosság, a figyelmesség, és a biztonságérzet. De még több nőt is be kéne vonni a beszélgetésbe :)
2012. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:
Biztosan vannak általános dolgok hölgyeim! :) Nem kell veszekedni, hisz mindenki más! :)
2012. nov. 11. 12:52
 35/50 anonim ***** válasza:

Még több nőt? :DDD Mi lenne itt akkor? :D


A férfiaknak néha azt is nehezükre esik megérteni, hogy a nők nem egyformák, hát ha még több női vélemény is lenne itt a témában? :P


Számomra a biztonság annyira például nem lényeges, inkább a kölcsönös bizalom. :) A biztonságot soha nem a másiktól akartam megkapni. :)


A többi jogos, igen, legyen önbizalma, legyen elégedett önmagával, mert nagyon nehéz "kínlódni" egy önbizalom hiányos illetővel. Főleg, ha negatív személyiséggel párosul a dolog.


Olyasmi, mint amikor a nők folyton kérdezgetik a párjuktól, hogy elég szépek-e, szereti-e őket- egy idő után nagyon idegesítő tud lenni a dolog.


De ezzel együtt számomra nem szükséges, hogy az egeket verje az önbizalma. :)

2012. nov. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
jajajj kedves 82-es, akkor te egy leuraló típusú nő vagy akiktől a férfiak kb 3-4 év után menekülnek! bocs de nem bántani akarlak. Egy férfi attól férfi, ha érzi hogy ő irányít, és ha tiszteletet kap a nőtől. Ezt pusztán jó szándékként írtam, mert látom önbizalmad az van rendesen, de az nem biztos hogy elég a boldogságodhoz. sok sikert!
2012. nov. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

A látszat csal, nem veszekszünk.


Mi nők sosem szoktunk veszekedni. :D Békések vagyunk. ;)

2012. nov. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

"jajajj kedves 82-es, akkor te egy leuraló típusú nő vagy akiktől a férfiak kb 3-4 év után menekülnek! bocs de nem bántani akarlak. Egy férfi attól férfi, ha érzi hogy ő irányít, és ha tiszteletet kap a nőtől. Ezt pusztán jó szándékként írtam, mert látom önbizalmad az van rendesen, de az nem biztos hogy elég a boldogságodhoz. sok sikert!"


Nem vagyok leuraló- csak én magam soha nem igénylek irányítást. :)


Érdekes, épp az ellenkezőjét tapasztaltam. Nemhogy menekülnének, hanem egyenesen ragaszkodnak. :)


Olyan nők helyett ragaszkodtak hozzám, akik alárendelték magukat nekik. ;))


Különben ki kell ábrándítsalak- már tovább hosszabb a kapcsolatom az említett időintervallumnál. Abban meg nagyot tévedsz, hogy úgy tudsz magadhoz láncolni egy férfit, ha alárendeled magad neki.


Sőt, állítólag az olyan nők latensen még irányítóbbak is, kevésbé megértők, elfogadók, folyton szúrkapiszkálják a férfit. :D

2012. nov. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
mindig bèkèsek? hát ez aranyos! :D
2012. nov. 11. 12:57
 40/50 anonim ***** válasza:
Ezt egyébként maguk a férfiak mondták nekem. Valahogy úgy, hogy "olyan nőt soha többet, mert latensen a legmanipulatívabbak!" :P
2012. nov. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!