Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mi az, ami igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi az, ami igazán megfog titeket egy pasiban? Milyen tulajdonságokra buktok a leginkább?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 10:47
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
Te szimpatikusnak tűnsz 10. válaszoló! :) Egyet is èrtek veled ebben! :)
2012. nov. 11. 11:10
 12/50 anonim ***** válasza:
Hosszú haj, tetkó, piercing, és izmok minden mennyiségben!
2012. nov. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
:D Szèp gyerek lehet az ilyen...!
2012. nov. 11. 11:23
 14/50 anonim válasza:
Kedves 9. válaszoló (aki az eddigi leghosszabb választ irta) , meg akarok ismerkedni Veled!!! :)
2012. nov. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem voltak határozott elképzeléseim soha, szóval csak azt tudom összefoglalni, mit szeretek a barátomban (ő az első és az utolsó is).

- hihetetlenül önzetlen, kedves, segítőkész, a rosszindulat vagy felszínesség legkisebb szikráját sem fedeztem fel benne soha (segít nekem is jobb emberré válnom) -> ugyanakkor nem naiv

- értelmes, okos, és szerintem nagyon bölcs, nagyon jól látja a világot

- ugyanazok az értékek fontosak számára, mint amik számomra is fontosak: család, szeretet, vidámság, lazaság, a világ elvárásaira magasról tojunk, és semmit sem csinálunk megszokásból vagy elvárásból

- bármit megbeszélhetek vele, nincsenek tabuk, semmit nem vár el, és nem akar megváltoztatni (ezek persze kölcsönösek)

- teljes mellszélességgel kiáll mellettem, és bármiben számíthatok rá, sosem ítél el, inkább megért, és próbál segíteni (ez is kölcsönös)

- igazi ezermester, a ház körül nincs olyan munka, amihez ne értene valamilyen szinten (szerelős munkákra gondolok elsősorban)

- ezeken felül pedig hihetetlenül vonzó, férfias arca és kisugárzása van, a szex is élmény vele (soha nem érzem magam csúnyának, mikor vele vagyok, annyira látszik rajta, hogy gyönyörűnek tart)

2012. nov. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
Hát ez szèp volt! Sok boldogságot nektek! :)
2012. nov. 11. 11:34
 17/50 anonim ***** válasza:
köszi :)
2012. nov. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 hangszoros ***** válasza:
9/17 Ez dicséretes
2012. nov. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 hangszoros ***** válasza:
15/18 irigyelek, mert Te vagy a szerencsés
2012. nov. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
vagyány, jó humorú, figyelmes, érzéki, de ne nyálas. és adjon magára (legyen sportos, és valami éltesse, mindig fogjon bele valamibe, ne csak a tv-t nézze) Ne igyon, ne nőzzön, ne kábszerezzen, ne legyenek szélsőséges nézetei, ne politizáljon túl sokat. Ja és legyen precíz, ne legyen lusta és trehány, figyeljen a környezetére, és legyen meg az a sármja, amivel el tud csábítani egy nőt. Egy nőnek igenis fontos, hogy a férfi férfi legyen, és esetleg legyen annyi plusz pénze amit az udvarlásra tud költeni. Sok pasi azt képzeli egy nő csak úgy terem a bokorban. Ők semmit nem akarnak adni cserébe (sokan közülük) csak elképzelik, hogy jön az álomlány, aki főz most takarít, este pedig kicsinosítva várja a baldehinos ágyban szétett lábakkal. Aki így gondolkodik jobb ha elmegy k*rvázni, elmondom az félóránként 15000 Ft-ba kerül. Szóval kedves férfiak a p*na sincs ingyen, mint ahogy Krisztus koporsója is pénzbe került. Ha csajt akartok magatoknak, először szedjétek össze magatokat olyan szintre, testileg és anyagilag is, hogy egy nőnek tudjatok úgy imponálni ahogy azt kell. Bocs hogy ennyire karakán voltam, de ez az igazság, és most jöhet a lepontozás :)
2012. nov. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!