Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mi az, ami igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi az, ami igazán megfog titeket egy pasiban? Milyen tulajdonságokra buktok a leginkább?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 10:47
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
Ha nem egy bunkó f*sz akinek csak arra kellek akkor már is kész főnyeremény! :D
2012. nov. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Hát neked nincsenek nagy igènyeid! :)
2012. nov. 11. 10:56
 3/50 anonim ***** válasza:

Helyes külső, csinos alkat, (vékony, sportos), formás fenék, szép szemek, szép haj. :)


Odaadó természet, laza, vicces, értelmes, közös az érdeklődési körünk (legalább nagyjából).


Ha már komoly kapcsolat, a benső jóval fontosabb persze ennél.

2012. nov. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:

Nem osztom az első véleményét.

Nekem nem kellene minden áron fiú, csak azért, hogy komoly kapcsolat legyen. Akkor már jobb egyedül, nem? Mármint, egy olyan helyett, aki nem is tetszik, semmi, csak azt tudja nyújtani, hogy hosszú távút akar.

Sőt, nálam a hosszú távút ki kell "érdemelni" (persze tudom, ez kölcsönös), mert ha nem passzolunk nagyon, hosszú távon nem foglalkozom vele.

2012. nov. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Èrtem! De a kèrdès az, hogy mi az ami megfog egy pasiban! (:
2012. nov. 11. 11:01
 6/50 anonim ***** válasza:
1. vagyok 4-esnek üzenem nekem sem kell mindenáron!!!De nekem nyilván a külső is fontos hiszen az az ami alapján elsőként ítélni tud az ember!De számomra azok a legfőbb szempontok,amiket előző hozzászólásban írtam! :)
2012. nov. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Hát az a sok minden elèg nagy igènyre utal! :d
2012. nov. 11. 11:04
 8/50 anonim ***** válasza:
Hogy mi az ami megfog?Hát szerintem az mindenkinél változó lehet külső,belső,de rám úgy egészben kell,h hasson az illető!
2012. nov. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:

Sok dolog megfoghat, egy helyes arc, előnyös haj, csinos fenék, mégis azt írnám, egyfajta összhatás, melynek része a viselkedés is. Például egy nagyon előnyös külsőt is képes elrontani a rémes viselkedés.


Engem az sem zavar, ha kicsit félénk.

Ami sosem fogott meg különösebben: nem zúgtam bele okos pasikba, csak azért, mert okosak. Remek beszélgetőpartnerek, barátok lehettek, de ennyi.

Az anyagi helyzetre különösen immúnis vagyok, legyen egy akármilyen jövedelme, hogy ne tőlem kérjen kölcsön és kész. Általában azt szokták sérelmezni, hogy "elfelejtek" rákérdezni, hol dolgozik vagy tanul, van-e autója és milyen- miközben ő már rég megkérdezte ezeket rólam.


Én is kérdezek róla, de na, nekem más fontosabb: milyen filmeket, zenét szeret, mivel tölti a szabadidejét, stb. :) Hisz eleinte úgyis a szabadidőt töltjük együtt.

Nem gond, ha kevés pénze van, amúgy is mindig a sajátomat fizetem, ehhez ragaszkodom, de ha az ő szintje jóval alacsonyabb, megyünk olcsóbb helyekre, vagy egy parkba beszélgetni, számomra abszolút nem probléma. :)

2012. nov. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Vègül is, ez jó dolog! Ha minden ponton hat rád akkor sokáig együtt lehetsz vele! :)
2012. nov. 11. 11:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!