Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mi az, ami igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi az, ami igazán megfog titeket egy pasiban? Milyen tulajdonságokra buktok a leginkább?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 10:47
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Senki sem fog lepontozni! Őszinte voltál, határozott ès van elkèpzelèsed! Nincs ezzel baj! Esetleg szeretnèl ismerkedni? :)
2012. nov. 11. 11:55
 22/50 anonim ***** válasza:

"Egy nőnek igenis fontos, hogy a férfi férfi legyen, és esetleg legyen annyi plusz pénze amit az udvarlásra tud költeni. Sok pasi azt képzeli egy nő csak úgy terem a bokorban. Ők semmit nem akarnak adni cserébe (sokan közülük) csak elképzelik, hogy jön az álomlány, aki főz most takarít, este pedig kicsinosítva várja a baldehinos ágyban szétett lábakkal. Aki így gondolkodik jobb ha elmegy k*rvázni, elmondom az félóránként 15000 Ft-ba kerül. Szóval kedves férfiak a p*na sincs ingyen, mint ahogy Krisztus koporsója is pénzbe került. Ha csajt akartok magatoknak, először szedjétek össze magatokat olyan szintre, testileg és anyagilag is, hogy egy nőnek tudjatok úgy imponálni ahogy azt kell. Bocs hogy ennyire karakán voltam, de ez az igazság, és most jöhet a lepontozás :)"


Te csak a saját nevedben nyilatkozz. :D

Nekem például nem fontos, én nem háztartási "gépnek", meg szextárgynak akarom magam eladni, jó pénzért, hogy tartson el.


Nagyjából egyenlően keresünk, én keresek pár ezerrel többet, nekem fontos a munkám is, fontosak voltak a tanulmányaim. A házimunkát pedig közösen végezzük, remek hangulatban, sokat viccelődünk közben, nem és mosok-főzök-takarítok rá.


Nem is bírnám, azt hiszem, egész nap otthon ülni meg plázázni, házimunkázni, megölne az unalom. :(

Amúgy is jobb érzés, hogy megvan a saját egzisztenciám. :) Nekem nem kell kinyalni a fenekemet, ez a kölcsönös fenéknyalás meg sosem jött be, hogy "eltartalak, te meg szolgálj ki".


Persze, kinek hogy.

2012. nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:

Ettől függetlenül én sem pontoztalak le, ha találsz hozzá megfelelő párt, akkor hajrá! :)


De bevallom, számomra másodlagosak az egzisztenciális szempontok, akkor inkább már legyen helyes, kedves, de a maga egyszerűségében tökéletesen megfelel egy olyan fiú is, aki nem "milliomos". :) Azt hiszem, ezeket a szempontjaimat nem tudnám, soha nem is tudtam volna feladni, pedig akadt volna jelentkező (ahol csak be kellett volna ülnöm a "készbe"- de hát az nem az enyém, bár úgy is felfogható, hogy a házimunkával a nő is kiveszi a részét a közös életbe való invesztálásból, valóban, de akkor is, számomra nem ugyanaz. :)

2012. nov. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, férjnél vagyok, és tapasztalatból írtam le a véleményem, mert pont ezeket a köröket futjuk a férjemmel. Nagyon mas a nő és a férfi elképzelése a kapcsolatról, ez az én meglátásom. De tényleg az a tapasztalatom, hogy annyi férfi képzeli rosszul hogy hogy kell barátnőt szerezni. És nem értik, hogy miért nem válaszol nekik vissza egy nő sem. Ma annyira kimért, teljesítmény orientált világban élünk, pl ha bemész egy állásinterjúra, ott is kikérdeznek, hogy ki vagy ki voltál eddig, mit tudsz, mivel tudsz hozzájárulni a cég sikereihez, esetleg le is ellenőriznek előző munkahelyeiden, hr-es felhívja a hr-est hogy milyen ember vagy stb, és csak ez után kötnek szerződést. MIért lenne ez másképp a párkapcsolatokban, vagy a házasságkötésnél? Teljesen normális dolog, hogy az ember leinformálja a másikat, hogy kivel szándékozik összekötni az életét. Én már így felnőttként nem hiszek a vak szerelemben. Aztán a rózsaszín köd elrepül, és ott marad a tv-ző, söröző tesznye alak, aki semmit nem tesz a háztartásért, a gyerekekért (nem magamról beszélek, de több ilyen példát láttam) szóval szerintem egyáltalán nem kell lek*rvázni azokat a nőket, akik esetleg megkérdezik hogy hol dolgozol, mit csinálsz, van-e hiteled stb. Persze nem könnyű senkinek, de gondolom senki nem akar egy életen át nyomorogni, ráadásul a nyomor a legfőbb ok, hogy a kapcsolat végül tönkremegy, és végül válással végződik. Én csak segíteni szeretnék tanácsot adni azoknak a férfiaknak, akik nem értik miért nem találnak barátnőt maguknak. Szerintem ezért. Ahogy egy munkahelyen a legjobbnak kell lenni manapság, és iszonyú energiákat kell belefektetni a munkába, mert ez az ELVÁRÁS, egy párkapcsolatnál ugyanez a helyzet. A legjobbnak kell lenni, és iszonyú energiát belefektetni (a nő részéről is) : Én nem értek egyet ezzel a mentalitással, ezzel a folyamatos teljesítési és megfelelési kényszerrel, én is jobban értékelem a belső értékeket, és humanista beállítottságú embernek tartom magam, de nincs mit csinálni ebben a szemét világban, haladni kell az áramlattal és kész. Amikor még fent voltam ilyen társkeresőkön, ott sem értettem sok fiút. Csinos vagyok, ezért rengeteg üzenetet kaptam. De nem tudom mi volt a céljuk. Egyből megadták skype címüket, de hogy minek? Gondolja csak úgy felhívom, és elruccanok vele egy d*gásra ingyé? vagy mi akart ez lenni? Kettővel kezdtem el komolyabban levelezni, akin éreztem hogy tényleg én érdeklem, és aki kérdezett az életemről is, aki türelmes volt, és aránylag tudott helyesen írni. Ezek nagyon sokat számítanak. Ja és a legfontosabb a kitartásuk, hogy ha nem válaszoltam, akkor is újra és újra írtak, úgy fel tudták kelteni az érdeklődést, és előbb utóbb kitűntek a többi közül. Viszont ha megéreztem hogy nagyon nyomulnak egyből leráztam őket. Szóval valahogy nagyon kell érteni a nők rezzenéseihez, és igenis a nőknek számít a csábításban az is, hogy milye van egy férfinak, mert az is lehet vonzó, hogy ő ezt elérte, ki tudott törni az átlagból. Persze én egyedi eset vagyok, biztos van sok nő, aki másképp keresi a boldogságát.
2012. nov. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:

Te ilyen vagy, rendben. :) Én is több éves kapcsolatban élek egyébként.


Ám még mindig az az érzésem, hogy "eladod" magad a komoly kapcsolatért.


"Én csak segíteni szeretnék tanácsot adni azoknak a férfiaknak, akik nem értik miért nem találnak barátnőt maguknak. Szerintem ezért."


Nem feltétlenül. Természetesen, ne érts félre, KÖLCSÖNÖSEN érdekli mindkét felet, tudnak-e majd EGYÜTT haladni. Nálunk is így volt.

Én sem tartanék ki egy kényelmesen sörözgető, pocakos, összezuhant férfit!

Nem rohangálnék a munka után, hogy kiszolgáljam.

Viszont amit írsz nekem akkor is... túlzás. :)


Számomra fontosabb volt, hogy közösen végezzük a házimunkát, mint az, hogy mije van? Nem volt semmije. Na és? Jó a hozzáállása, közösen felépítjük ami kell. :) Nekem nem az a vonzó, mit ért el, hanem "ő maga".


És mi az, hogy "ingyé"? :D Soha nem arra utaztam, hogy komoly kapcsolatért cserébe odaadjam a testem, hogy "nesze, most akkor használhatod, ha biztosítod számomra az egzisztenciát". :DD


Kölcsönös vonzalomról szól a dolog! Megtetszik, vonzó lesz, először főleg testileg és a szexben MINDKETTEN KAPUNK. És nem, nem azt kapom, hogy komoly kapcsolatom lesz a testemért. :)


Én legalábbis így fogom fel.

Nekem voltak rövid, pár hónapos kapcsolataim is, nem anyagiak miatt mentünk szét, egyszerűen később jött elő, hogy valamiben nem passzolunk.

Viszont nem bánom. Szépek voltak azok is. :) Nem vettek el tőlem semmit. Amúgy sem az volt életem célja, hogy mielőbb tartós kapcsolatba kerüljek, vagy feleség legyek. (Sőt, valószínűleg össze sem házasodunk, neki fontosabb volt a papír, szüleinek is, én sosem tartottam jelentősnek!)


Szóval, ezekben a rövid kapcsolatokban is kaptam én is, arra az időre kölcsönösen "megkaptuk" egymás testét-lelkét, hisz ha nem élveztem volna velük, egyáltalán minek mentem volna bele?


Ezt most ne úgy képzeld, hogy ránézésre összefeküdtem valakivel, de nekem az ismerkedés szerves része egymás szexuális megismerése is, fokozatosan. :)

Hisz nem veszünk zsákbamacskát, főleg akkor nem, ha komoly kapcsolatot szeretnénk!


Miféle dolog lenne, ha váratnám, rámenne jó pár hónap, aztán akkor derülne ki, hogy szex terén nagyon nem passzolunk?


És emiatt ne nevezzetek felületesnek, de még mindig jobb, ha ez időben kiderül. Természetesen más téren is igaz, az "egész embert" szeretném megismerni. :)

2012. nov. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
Ter 22-es, vagy nem olvastad el rendesen amit írtam, vagy teljesen félreértettél! én nem arról beszéltem, hogy a nő beül a gazdag milliomos pasi kialakított álomotthonába, és soha többet nem kell dolgoznia, csak főzni, és romantikázni. Pont ellenkezőleg! Én a férfiaknak tettem fel egy felhívást, hogy ha szeretnének ismerkedni, akkor jussanak el arra a szintre ami szükséges a csábításhoz. Ezzel nem azt akartam kifejezni, hogy a nőnek semmilyen egzisztenciája ne legyen, hanem azt, hogy egy férfinak is hozzá kell járulnia ahhoz, hogy sikeres legyen a párkapcsolatában. Ezzel arra akartam célozni, hogy sok férfi elképzelése az, hogy a nő az van alapból, neki meg semmit nem kell letenni az asztalra. Sok ilyen férfi van, mert még nem értették meg a lényeget. A kérdező itt azt kérdezte, hogy mi a vonzó egy férfiban, én pedig leírtam, hogy szerintem mi, és ha valakinek nem jön össze a nőzés, akkor valószínűleg miért nem, és ezzel csak nekik akartam segíteni, hogy erőre kapjanak ahhoz, hogy pl elkezdjenek sportolni, adni magukra, esetleg eljárni valami plusz kereseti lehetőség után, vagy hobbi után, ami önbizalmat ad. És akkor már egyből nem úgy megy fel egy társkeresőre hogy én egy senki vagyok és nőt akarok, hanem hogy ez meg ez vagyok ami már sokkal szimpatikusabb. Pl lehet járni ingyenes bróker előadásokra, ahol nagyon sokat lehet tanulni a világról, a pénzügyekről, már csak ha kiöltözik az ember, és csináltat névjegykártyát, elkezd valamivel üzletelni, olyan emberek között mozog akiktől lehet tanulni valamit, már az ki tud zökkenteni az otthon ülős forever alon szindrómából, és akkora önbizalmat ad. De ehhez is tehetség kell, viszont ha akar valaki valamit, akkor azt el is éri. Vagy van egy csomó letölthető személyiség fejlesztő anyag a neten. Annyi minden van amitől egy férfi férfi lehet. Egyébként én is világ életemben önmagamat tartottam el, mindent magamnak szereztem, sosem csimpaszkodtam rá férfiakra, ezt a legundorítóbbnak tartom. Szóval lassan a szavakkal, amig nem ismersz.
2012. nov. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:

Különben valószínűleg másképp állunk hozzá, mivel nálunk mindig engem akartak rávenni, hogy vegyem már "komolyabban" a dolgot, állítólag nehezen köteleződöm el.


Bár a "bulizós" fajta sem vagyok, aki minden hétvégén nagy kanállal fogyasztja a fiúkat. :)

2012. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:

26: Elnézést, ezzel így nagyjából még egyet is tudok érteni! :)


Viszont akkor is kínaiul beszélsz, mert számomra aztán tökmindegy, milyen névjegykártya, meg brókercég. Fontos a hozzáállása, de nem ezekre a "státuszt" sugalló dolgokra bukom. :)


"és ha valakinek nem jön össze a nőzés, akkor valószínűleg miért nem,"


Valószínűleg kevés önbizalom, vagy rossz külső, esetleg tényleg annyira rémes, depressziós, nőgyűlölő, önző hozzáállás, ezzel együtt esetleg kapcsolatfüggő, megmentésre vágyó, ami minden nőt elriaszt.


Ha ez nem áll fenn, egy átlagos, helyes fiatal fiú vagy férfi könnyen talál barátnőt. Tornacipőben is. :)

Csakhogy ezeket a dolgokat néha valóban nem veszik magukon észre. Aztán a nőket hibáztatják. :)

2012. nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
Te nem tudsz olvasni? vagy mi van? az "ingyé" kedves válaszoló arra vonatkozott, amikor azt írtam, hogy egy társkereső oldalon, ír valaki neked egy váratlan üzenetet, és az első üzenetében az van, hogy "hi baby,my skype ..." call me please" erre írtam, hogy ezeket nem értem, mert túl erőszakos, nem lehet tudni hogy mit akar, és hogy elgondolkodtam azon, hogy ugyan mi lehet ezzel a céljuk. Mert ezt a mai napig nem értem, és nem is tartom magam szimpatikusnak. Elfogadom az álláspontodat, írd le nyugodtan, de velem ne kötekedj, mert még a kérdező is írta, hogy elfogadja az én meglátásomat is. Egyébként ha már itt tartunk, szerintem sok pasinak kifejezetten visszataszító, és lelohasztó ha egyből megkap egy nőt szexuálisan. Egy okos nő az picit húzza ezt a dolgot, aztán ha így nem kell mégsem, akkor egyértelműen csak arra ment az illető. Ki hogy adja el a pics*áját ingyé, ez mindenkinek a saját döntése, de persze véleményt lehet írni, én nem vagyok ellened.
2012. nov. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:
Nos akkor hölgyeim, kellene egy általánosítás! Szóval ha ismerkedèsre kerül a sor akkor az önbozalom a legfontosabb nyilván, ès hogy tènyleg fèrfi legyen az illető??!!
2012. nov. 11. 12:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!