Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szexel velem a párom? 30 körüli lányok válaszát várom leginkább.

Figyelt kérdés
Én 31F Ö 34L. 7 éve vagyunk házasok van egy 3 éves lányunk. Amiota a gyerek megfogant azota csökken az együttlétek száma. A szülés után kb 1 évig semmi, azota pedig átlagban 8-10 alkalom egy évben. Mit tegyek? Az átlagol lerázások a nem érek rá, fáradt vagyok, fáj a fejem, fáj a hasam, rosszul vagyok, nem érzem jól magam, megjött, stb.
2012. okt. 20. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hú bmeg...nem cserélnék veled:O
2012. okt. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
titkon haragszik rád a szülés fájdalmai miatt, ő maga sem tudja, de téged okol mindenért. már nem kíván. ellaposodtatok. nem tisztel és nem tekint rád férfiként. a haverjának és nem az urának tart. elvesztetted a tiszteletet, a tekintélyt. légy határozott. dugd meg akkor, amikor neked jól esik. ne kifogásoljon, teljesítse asszonyi teendőit. a feleséged. kötelességei vannak. mutasd meg neki, hogy ki az úr a házban.
2012. okt. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán szülés utáni depresszió, vagy más, lelki oka lehet... Menjetek el orvoshoz, pszichológushoz.
2012. okt. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kíván,nem érdekli a szex.Valószínűleg csak anyának érzi magát,nőnek nem.Én is így voltam a gyerekek születése után,kb. 2 évig,de a párom kitartó volt.Mostanra megváltoztam,és én támadom le őt,akár minden nap szexelnék vele,sőt,olyan dolgokat kipróbáltunk amiket azelőtt sosem tetem volna meg.Imádom a szexet.Meg kell találnia a párodnak az egyensúlyt a nőiség és az anyaság között,akkor kiteljesedik,mint ember,kivirul és észvesztőbb lesz,mint valaha volt.Egyébként ad magára,jól néz ki?

32/N

2012. okt. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hoditsd meg ujra
2012. okt. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne hibaztasd. Ez termeszetes. Nem erzi mar magat noiesnek, csak anyanak. Meg gondolom ki is tagult meg felszedett is magara kilokat meg mar nen oltozik fsinosan mint regen, meg kino a haja, de kitartonak kell lenned. En 21 voltam amikor teherbe estem. Most van egy 14 eves fiam es egy 14 eves lanyom. Ma nincsnek itthon, ezet irhatok itt. Nekem is ilyen volt, hogy elidegenedtem volna Alextol de o nem engedte. Csak ne add fel.
2012. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!