Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lusták kezdeményezni a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lusták kezdeményezni a pasik, én így látom. Hova lett a vadászösztön?

Figyelt kérdés
folyton nekem kell nyomulni, harcolni értük. 26éveslány
2012. nov. 10. 19:42
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Amúgy azért teheti meg sok csaj a bunkózást, mert sok a seggnyaló senki. Lehet akármilyen bunkó, mindig ott fognak loholni a nyomában, mert mindent vállalnak, csak hogy puncihoz jussanak. Pedig ennek semmi értelme, a suna nem egy természetfeletti dolog, sok módja van, hogy az ember megkapja. Az igazi megoldás az lenne, ha minden ilyen csajt az érdemeinek megfelelően "jutalmaznának". Ezt főleg verbálisan értem, de bizonyos esetekben szerintem a fizikai is belefér. Értem ezalatt, amikor pl. Azzal szórakozik valaki, hogy két srácot összeugraszt, mert akkora élvezetet jelent neki, hogy érte verekedjenek. Az ilyen csajt szerintem nyugodtan meg lehet tépni/fel lehet pofozni.Tudom, durván hangzik, de ha egy lánynak semmiféle lelkiismeret-furdalást nem okoz, hogy akár kórházba is kerülhet miatta valaki, akkor szerintem teljesen elfogadható.
2012. nov. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Részben egyet tudok érteni veled, de nyugi, a csajok is megtépik már egymást rendesen.


Viszont nem mentség nekik az, hogy sok a "seggnyaló", én is nagyon népszerű vagyok, mégsem lettem "bunkó". :)


A fizikai dolog engem nem zavarna, pedig én aztán senkit nem ugrasztok össze, butaságnak tartom.

Ugyanis sportolok, meg tudom védeni magam.

A fiúk terén sem hatalmas, kétajtós szekrényeket részesítek előnyben, akik esetleg(?) komoly kárt tudnának tenni bennem.


De tényleg érdekes, hogy sok "törékeny" nő úgy játszadozik ezekkel a nagy melákokkal, ahogy kedve tartja. Mégsem lesz semmi baja (többnyire).


Nem tudom, én még így is igyekszem kerülni az ilyesmit, senkinek sem lenne jó a felesleges összeugrás, de 40 kilós kis szösziként főleg vigyáznék.

2012. nov. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
13.05, elolvastam, estére írok majd egy hosszabb választ ide! De remélem, nem tartasz engem valami agresszív alaknak, hogy ezt az elvileg tabutémát felvetettem, estére leírom részletesen, hogy mire gondoltam.
2012. nov. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tartalak, az eddigiek alapján. Tényleg elgondolkodtató, amit írtál.

Én soha nem kívántam élni a "női előnnyel", azzal, hogy nő vagyok, így elvileg nem fognak megütni.

Vagy így lesz, vagy nem.

Nekem ember-ember, inkább gyengékre, erősekre vonatkoztatnám, sosem ütnék meg gyengébbet (erősebbet meg hülyeség lenne)- arra törekedtem, hogy mindig képes legyek megvédeni magam, hisz minden benne lehet a pakliban. :)


Ezzel együtt viszont sosem provokálok erőszakot.

Mármint komolyan, mert amolyan játékos birkózás belefér néha, vagy persze edzés közben akaratlanul felmérjük a képességeinket.


De részemről arra használnám, hogy megvédjem magam, ennyi. :)

2012. nov. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Szia!

Már hamarabb is akartam írni, de csak most jött össze.

Azt gondolom, hogy az már önmagában minősíti a mai magyar férfiáll9ományt, hogy pár tetszetős küllemű, ugyanakkor valójában jelentéktelen senki uralkodhat rajtuk. Ezek a lányok azért váltak ilyenné, mert már gyermekkoruktól kezdve teljesen hibás a nevelésük. A szülők gyakran hajlamosak elkényeztetni a lánygyereküket, különösen, ha ő az egyetlen vagy a legkisebb. Egy gyerek pedig sokkal ravaszabb, mint azt egy felnőtt gondolná, hamar rájön, hogy a kislányos ártatlansága bedobásával bármit elérhet és nem kell büntetéstől tartania.

Később, serdülőként, majd fiatal nőként a szülők szerepét átveszik a fiúk. Versengve küzdenek egy-egy lány kegyeiért, ő pedig lubickol az imádatban és nemcsak élni, hanem visszaélni is megtanul vele.A hatalmasra nőtt ego egyrészt a személyiségét torzítja el, másrészt az agyi működését is, ezek a lányok nem is törekednek a tanulásra, művelődésre, mivel nincs rá szükségük. Emiatt korlátolttá és butává válnak, ami a hiányzó külső és belső kontroll miatt gyakran gátlástalan és kegyetlen női személyiséget eredményez. Sajnos ezek nincsenek ráírva egyetlen emberre sem. :(

Az ilyen nők miatt törnek ki gyakran verekedések, balhék. A legszomorúbb az, hogy ők ezt kifejezetten élvezik és bár módjuk lenne csírájában elfojtani ezeket, eszük ágában sincs ezt tenni. Pofonegyszerű lenne a megoldás, az agresszor férfit kellene megfenyegetniük azzal, hogy soha többé nem állnak vele szóba. És persze mindezt következetesen be is kellene tartani és máris megszűnnének a kakaskodások. Ennek ellenére én még soha, még felnőtt nőknél sem láttam iLYet! Látszatellenkezést persze gyakran, de igazi, valódi ellenállást, mint fent, SOHA!! Pedig ez nem játék, hallottam én már olyanról is, hogy az egyik srác megverte és összerugdosta a másikat, mert ugyanaz a lány tetszett mindkettőjüknek. A fiú később meghalt, az anyja egyetlen gyermeke volt, a férjét már korábban elveszítette. Nem kell mondanom, az asszony teljesen tönkrement. :(

A mai magyar férfitársadalmat is minősíti ez a dolog. Oroszlánokon nem uralkodhatnak nyulak, márpedig ezek alapján nem sok férfi van, aki valódi oroszlán lenne. Nevetséges, hogy a legtöbb, magát nagyon keménynek gondoló fickó mennyire kiszolgáltatott olyanoknak, akik semmiféle műveltséggel, ésszel és nőies bájjal sem rendelkeznek. Egy igazi férfi sosem verekedne csupán azért, mert a kisasszony ráuszítja valakire, mint egy csahos kutyát, kizárólag konkrét fizikai támadás esetén.

Dehát manapság nagyon kevés az igazi férfi és igazi nő is...

A magam részéről nagyon örülök neki, hogy küzdősportot gyakorolsz. :) Nem csupán az önvédelemre tesz képessé, de önfegyelemre is tanít. Keményen edzel és az elért eredményeket csakis magadnak köszönheted, így megtanulod meg is becsülni azokat. Ezáltal kialakul benned egy felelősségérzet is, emiatt nem fogsz visszaélni a hatalmaddal, mint a fentebb említettek.

A magam részről a fenti probléma megoldását egy ifjúsági szervezetben látnám, ami egybetömörítené a fiatalokat. Szigorú fegyelemre és közösségi munkákra kellene nevelni őket, teljesen egyenlő körülmények között. Hasonló módon, mint régen az Úttörőszövetség. Ha megvalósulna, nem lenne ekkora különbség az egyes emberek között gondolkodásmódban, kevesebb lenne az önelégült majom és az ellenpont, a magányos, elkeseredett ember is.

Üdv!

2012. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Nagyrészt egyetértek veled, fel is pontoztalak. :) Én sosem "uszítottam" senkire senkit, sőt, ha értem verekedtek volna, önszántukból, ketten- általában egy harmadikat választottam. Nem szeretem, ha a hátam mögött akarnak dönteni, bár igazad van, más nők esetében latensen ők manipulálják erre a férfiakat, de ezt sem szeretem.


"Oroszlánokon nem uralkodhatnak nyulak, márpedig ezek alapján nem sok férfi van, aki valódi oroszlán lenne."


Egyedül ezt találom picit "sértőnek", ha nőkre, férfiakra értetted.

Nem tartom magam "nyúlnak"- bár ebben is igazad van, említett "hölgyek" azok.


"Dehát manapság nagyon kevés az igazi férfi és igazi nő is..."


Részben újra egyetértek, de női szemmel szerintem (bár felborult egyfajta egyensúly) régen is kevés volt. Mármint, azt szoktam még sérelmezni, amikor a 200-300 évvel ezelőtti állapotot hasonlítják a maihoz.

Úgyanis "igazi nő" akkor is bajosan lehetett valaki.


Nem tanulhattam volna küzdősportot, nőként (csak egy példa). A normális, értelmes nők épp manapság tudnának Nők lenni.


"Ezáltal kialakul benned egy felelősségérzet is, emiatt nem fogsz visszaélni a hatalmaddal, mint a fentebb említettek."


Azzal azelőtt sem éltem vissza, így meg szükségem sincs rá. :)

Mindegy, összességében azt hiszem egyetértünk.

2012. nov. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!